Horoskop dzienny - na czwartek 28 stycznia - Raki czeka dziś spokojny dzień, Strzelce spędzą czas z rodziną

Horoskop dzienny 28 stycznia. Horoskop służy do przewidywania najbliższej przyszłości. Odszukaj swój znak i sprawdź, jak sprawy potoczą się pod koniec tygodnia. Czy los się do Ciebie uśmiechnie?

Horoskop dzienny - Baran

Barany wstaną dziś w dobrym humorze, Wasze plany i marzenia zaczynają nabierać realnych kształtów. Praca ostatnich kilku tygodni zaczyna przynosić owoce, wieczorem ktoś poprosi Was o radę. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś bujać w obłokach, ale nie odmawiajcie sobie tej beztroski. Ostatnie tygodnie były bardzo trudne i teraz czas na lepsze dni bez zmartwień. Uśmiech na twarzy Byka przyciągnie wielu życzliwych ludzi, otrzymacie nawet zaproszenie na weekendowe spotkanie tylko dla wtajemniczonych. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta zaproszą dziś kilka osób do siebie, będziecie chwalić się efektami swojej pracy i słusznie. Podczas wieczornego spotkanie na jaw wyjdzie pewna tajemnica, o której Bliźnięta miały się nigdy nie dowiedzieć, czy ta wiadomość popsuje Wam humor? Raczej nie. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki czeka spokojny dzień, w pracy obowiązki nie przysporzą Wam większych problemów. Projekt, który jest aktualnie na tapecie, właśnie się kończy. To dobry czas na zaplanowanie krótkiego urlopu. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś dokładnie analizować swoją garderobę, w nowy rozdział w życiu warto wejść trochę odmienionym, zwłaszcza że ostatnio Wasz strój ograniczał się do piżamy lub dresów. Tylko na spokojnie, impulsywne zakupy zawsze źle się kończą. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny analizują, czy to już czas na kolejny krok, problem w tym, że nie jesteście pewnie drugiej strony. Rozwiązanie dla odważnych to szczera rozmowa, wiesz, że raczej to ponad Twoje siły? Poczekaj i sprawdź, co przyniesie przyszłość. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś szykować się do weekendowego spotkania całej rodziny. Takie chwile są bezcenne i warto je celebrować. Zwaśnione strony będą chciały popsuć Wam szyki, ale finalnie wszystko ułoży się tak, jak sobie tego życzycie. 

Zobacz wideo Nagranie katastrofy promu Challenger

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony mogą dziś liczyć na całą rodzinę, przed Wami ważny egzamin, który uda Wam się zaliczyć celująco. Otwiera się zupełnie nowy rozdział w Waszym życiu, przyszłość rysuje się w różowych barwach. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce spędzą dziś miły dzień z rodziną, to Wasza wewnętrzna siła. Ostatnio udało Wam się poukładać wszystko tak, że jest czas i na pracę i na wypoczynek. To trudne, ale nie dla Strzelca. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce czeka dziś kilka chwil dla siebie, wspaniałomyślny partner postanowił przejąć na siebie wszystkie Wasze obowiązki. To duża ulga dla Koziorożca, któremu ostatnio zwyczajnie brakuje doby. Zamiast porządkować mieszkanie lepiej wykorzystać ten czas na siebie. Fryzjer, kosmetyczka? Kiedy, jak nie teraz? 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś planować nowe działania, o pomoc warto poprosić Rybę. Osoba spod znaku Ryby na temat zmian wie wszystko, pomoże Wam stworzyć coś, co zmieni się w świetnie prosperujący biznes. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś prowadzić rozmowy biznesowe. Wasza nieustępliwość może zaskoczyć drugą stronę, ale Ryby zwyczajnie nie zamierzają wyjść z niczym. Warto działać odważnie, bo sukces jest bliżej niż myślisz.