Horoskop dzienny - na piątek 29 stycznia - Byki czeka remont, Skorpiony spędzą dzień w gronie najbliższych

Horoskop dzienny 29 stycznia. Czy ten dzień okaże się dla Ciebie szczęśliwy? Sprawdź, co gwiazdy zaplanowały dla Ciebie na piątek.

Horoskop dzienny - Baran

Barany w piątek zaplanują kameralną imprezę, przygotowania zaczną się już od samego rana. To będzie miły wieczór pełen wspomnień, samotne Barany czeka niespodzianka, ktoś, kto do tej pory był Wam obojętny, nagle okaże się doskonałym materiałem na partnera. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki już od piątku zaczną przygotowania do mini remontu. Malowanie, przemeblowanie, generalne porządki, efekt mile Was zaskoczy. Co więcej, praca fizyczna pozwoli Wam poukładać myśli, czasami warto spojrzeć na problem z innej perspektywy. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta zaczną dzień w nerwowej atmosferze- telefony, spotkania, raporty na ostatnią chwilę, ale wieczór przyniesie chwile ukojenia. Domowe spa można zorganizować w kilka minut, to jest to, czego Bliźnięta teraz potrzebują: relaksu przy świecach i ulubionej muzyce. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś analizować wszystkie za i przeciw. Decyzja nie jest łatwa, ale jedyne co musicie zrobić to zaufać swojej intuicji, która nigdy się nie myli. Warto uważać też na kłamliwe podszepty, ktoś, kto mówi Wam, co macie robić nie ma na ten temat pojęcia. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy odkryją, że ich nowe oblicze to ewidentnie zmiana na lepsze. Od teraz bez żalu pożegnacie dresy i sportowe obuwie. Elegancka natura Lwa dobitnie o sobie przypomni. Partner nie przejdzie obojętnie obok Waszego nowego wizerunku. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny podejmą dziś ważną decyzję, cel stanie się jasny jak nigdy przedtem. Wybrana droga jest słuszna, nawet jeśli od tej pory będziecie nią kroczyć samotnie. Nigdy nie wiadomo, co czeka nas za zakrętem. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi pochłoną dziś generalne porządki, Wasza perfekcyjna natura sprawia, że wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. To czasami zabiera Wam radość chwil, ale przynosi też ukojenie i spokój. Wieczór z książką i dobrym winem to całkiem dobry pomysł. 

Zobacz wideo Szpital Bródnowski ma sposób, aby nie marnować szczepionek

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony czeka pogodny dzień w gronie najbliższych, wszystkie problemy znikną dziś jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Najważniejsze to teraz skupić się na sobie i swoich potrzebach, nikt tego za Was nie zrobi. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce prawdopodobnie zostaną dziś w łóżku, nie z powodu choroby, tylko potrzeby totalnego resetu. Czas trochę odreagować i zapomnieć o całym świecie, na szczęście bliscy nie będą mieć do Was o to pretensji. Możecie liczyć na pełne zrozumienie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce wybiorą się dziś na większe zakupy, wbrew pozorom spacer wzdłuż sklepowych półek przyniesie Wam wiele radości, zwłaszcza że to jedyne chwile w samotności. Może warto pójść za ciosem i wprowadzić regularne spacery sam na sam w towarzystwie własnych myśli? 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki mają głowę pełną pomysłów, ale Waszym największym wrogiem jest słomiany zapał. Każdy nowy projekt interesuje Was tylko przez chwilę, ta metoda nie prowadzi do sukcesu. Być może warto przeprowadzić ze sobą szczerą rozmowę i tym razem wyznaczyć realne cele? 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby otrzymają dziś wspaniałą wiadomość, projekt, który ostatnio zaprzątał Wam myśli, właśnie przechodzi do realizacji. To kolejny sukces Ryb na przestrzeni kilku ostatnich tygodni, nikt nie jest w stanie Was zatrzymać.