Horoskop dzienny na sobotę 30 stycznia - Raki w wyśmienitym humorze, Wagi czeka dziś spotkanie

Horoskop dzienny 30 stycznia. Sprawdź, jak Twoje sprawy ułożą się w sobotę. Czy czeka Cię dzisiaj coś pozytywnego, a może musisz zachować szczególną ostrożność?

Horoskop dzienny - Baran

Barany w sobotę zechcą w końcu odpocząć, tymczasem nieproszeni goście akurat dzisiaj wybrali czas na odwiedziny. Prawda Was wyzwoli- ''dziękuję, ale nie dzisiaj'' - to niewiele kosztuje. Po południu wpadnie Wam do głowy pomysł na biznes, który warto przeanalizować. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś kontynuować swoje ambitne plany z piątku, o pomoc warto poprosić przyjaciół, zwłaszcza że do tej pory to oni zawsze mogli liczyć na Byka. W większym gronie prace pójdą szybciej i już wieczorem kameralne spotkanie zamieni się w równie kameralną imprezę. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta otrzymają dziś wyraźny sygnał ze strony Wodnika, gwiazdy chcą Wam przekazać, że prawdziwe uczucie poczeka. Nie musicie teraz podejmować decyzji i silić się na gesty, na które Was nie stać, bo serce nadal jest gdzieś daleko. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki powitają sobotę w wyśmienitym humorze, zniknęły wszelkie wątpliwości i teraz może być już tylko lepiej. Ze spokojem będziecie patrzeć w przyszłość, to odpowiedni czas na planowanie wakacji, do dzieła! 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy otrzymają dziś zaproszenie na randkę, nie warto analizować, czy druga strona działa pochopnie na ostatnią chwilę, czy jest to raczej rodzaj strategii. Nieśmiałość jest rzeczą ludzką i może dotyczyć każdego. Fakt, że ktoś wreszcie się przełamał, może świadczyć o gorącym uczuciu. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś organizować swoje sprawy na nowo, to co sprawdzało się do tej pory, przestało istnieć, nie ma w tym nic złego każdy może wyrosnąć z relacji i pójść własną drogą. Czekają Was na niej liczne niespodzianki, wystarczy mieć otwarte serce. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś chłonąć każdą chwilę wesołego spotkania z rodziną. Takie dni dają Wam siłę i napędzają do działania. To dobry czas, aby poprawić relacje z kimś, kto kiedyś wyrządził Wam krzywdę, wybaczenie to akt odwagi, a nie tchórzostwa. 

Zobacz wideo Opublikowano wyrok TK w sprawie aborcji. Polki i Polacy w wielu miastach wyszli na ulicę

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony mają wokół siebie grono osób, które strzegą ich jak oka w głowie. To miłe być numerem jeden, ale bliscy też mogą potrzebować Waszego wsparcia, warto o tym pamiętać zwłaszcza dzisiaj. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce wybiorą się dziś na długi spacer, musicie w spokoju poukładać myśli. Nic nie dzieje się bez przyczyny, dlatego tak ważna jest analiza tego, co zaprząta Wam teraz głowę. Na szczęście wszystko zakończy się pozytywnie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce czeka dziś dzień z rodziną partnera, nie będzie to łatwe doświadczenie, ale wszystkie nieprzychylne słowa uciszy ktoś, kto od zawsze był po Waszej stronie i miał już podobne problemy. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zechcą poprawić dziś swoje umiejętności, czeka Was duży projekt, którego nie można zrealizować od tak. Tym razem nie da się nadrabiać dobrą miną do złej gry, trzeba będzie się naprawdę postarać. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zechcą dziś poświęcić się swoim pasjom, które już od dawna odkładacie na półkę. Tymczasem to właśnie one już niedługo zapewnią Wam stały dopływ gotówki. Marzenia sprzedają się najlepiej, warto o tym pamiętać. Zwłaszcza teraz. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.