Horoskop dzienny na niedzielę 31 stycznia - Byki będą dziś szykować się do podróży

Horoskop dzienny 31 stycznia. Dobra wiadomość, a może seria niefortunnych zdarzeń? Sprawdź, jak potoczy się ta niedziela.

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś myślami krążyć wokół pracy, ostatnio to często się zdarza i warto zastanowić się, czy Wasze wynagrodzenie jest adekwatne do zaangażowania. Może to nie jest czas na radykalne kroki, ale warto sprawdzić kolor płotu po drugiej stronie. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś szykować się do podróży, ostatnio droga to Wasza codzienność. Wieczorem czeka Was miła wiadomość, która sprawi, że nawet wizja poniedziałku stanie się radosna. Przed Wami całkiem nowe wyzwanie, tym razem na prywatnym gruncie. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta poczują się odtrącone, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Gwiazdy szykują dla Was nowe uczucie i dlatego to, co było, należy raz na zawsze pożegnać. Nowy związek wniesie w Wasze serce wiele radości, wystarczy tylko trochę poczekać. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki w niedzielę zaplanuj kilka spotkań, przez co wszędzie będziecie tylko przez krótką chwilę, ktoś będzie miał o to do Was pretensje, ale finalnie udało się wszystko poukładać tak, żeby wszyscy byli zadowoleni. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy same nie wiedzą czego chcą, przez co wysyłają sprzeczne sygnały. Wasz potencjalny partner jest trochę nieśmiały, ale to nie powód, aby skreślić go na zawsze.

Horoskop dzienny - Panna

Panny otrzymają dziś wiadomość, która wyprowadzi je z równowagi. Zanim zaczniecie reagować, lepiej wziąć głęboki oddech i chwilę pomyśleć. Motyw tej osoby nie jest taki oczywisty, często przenosimy swoje problemy na innych. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zechcą dziś chwilę odetchnąć. Po intensywnej sobocie marzy Wam się cisza i czysty relaks. To, co udało Wam się wczoraj zorganizować, zostanie zapamiętane na dłużej, teraz czas na nagrodę, czyli błogi wypoczynek. 

Zobacz wideo Od 1 lutego otwarte galerie handlowe i galerie sztuki. Zniesione zostają godziny dla seniorów

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś sennie snuć się po domu, ''Nie ma mnie dla nikogo''- to Wasze hasło na dziś. Wbrew pozorom nawet wesoły Skorpion potrzebuje naładować baterie.  

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce wiedzą czego chcą i taka postawa przynosi Wam korzyści, czas przestać schodzić innym z drogi. Teraz jest Wasz czas i nikt Wam tego nie odbierze. Przyszłość należy sobie zorganizować, nie ma co czekać na gwiazdkę z nieba. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce czeka dziś wielka kłótnia, partner schowa głowę w piasek i będzie udawał, że nie wie, o co Wam chodzi, ale to może go kosztować nie tylko związek, ale przede wszystkim zaufanie Koziorożca, który gdy raz się obrazi to koniec. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś pilnie studiować całkiem nową dziedzinę, zamiast wyważać otwarte drzwi, warto zgłosić się do eksperta w danej dziedzinie. Zaradna Panna ten temat ma w jednym palcu, warto skorzystać z takiej okazji. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby są na etapie planu kolejnego projektu, z rytmu wybije Was niespodziewany telefon w całkiem innej sprawie. Jak to mówią, od przybytku głowa nie boli, tylko czasu jak zwykle za mało.  

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.