Horoskop dzienny na poniedziałek 1 lutego - Wodniki czeka dziś mały reset, Bliźnięta odnowią dawny kontakt

Horoskop dzienny 1 lutego. Sprawdź, co gwiazdy szykują dla Ciebie w poniedziałek. Czy nowy tydzień pozytywnie Cię zaskoczy?

Horoskop dzienny - Baran

Barany czeka dziś krótki wyjazd, to akurat dobrze się składa, teraz potrzebny jest Wam spokój i czas na analizę ostatnich wydarzeń. Ktoś postawił Was w trudnej sytuacji, zupełnie nie zdając sobie sprawy z konsekwencji, tymczasem rachunek przyszedł na konto Barana i teraz za wszystko trzeba będzie zapłacić. Finalnie uda Wam się wyjść z tego tematu obronną ręką. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki zechcą dziś odpocząć, w przeciwieństwie do współpracowników Wasze weekendy bywają bardzo intensywne. Tydzień pracowitego Byka rzadko kończy się w piątek o 16.00. Czas odpiąć wrotki i trochę odpocząć. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zechcą dziś porozmawiać z kimś bliski, grono przyjaciół zawsze było dla Was ważne, później w dorosłym życiu zdarzało Wam się zaniedbać niektóre relacje i teraz jest jak jest. Zawsze warto spróbować, po drugiej stronie ktoś czeka na telefon właśnie od Bliźniąt.

Horoskop dzienny - Rak

Raki zechcą dziś zmienić coś w swoich wnętrzach, drobne zmiany doprowadzą Was do całkiem dużego remontu, ale to dopiero wiosną. Generalne porządki pozwolą Wam nie tylko odgruzować mieszkanie, ale też pozbyć się czarnych myśli. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś wspominać ostatnie spotkanie, mieszane uczucia w tym przypadku to mało powiedziane. Czy będzie z tego coś poważnego? Czas pokaże, gwiazdy dziś radzą Wam skupić się na sobie i swoich potrzebach. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś szykować się na ważne spotkanie, od tej rozmowy wiele zależy, ale nie możecie też stawiać wszystkiego na jedną kartę. Gwiazdy szykują dla Was coś ekstra już niebawem, cierpliwości wszystko się ułoży. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś zdawać ważny test lub egzamin, ktoś w każdym razie zechce sprawdzić Wasz poziom wiedzy. Zanim padnie odpowiedź, warto chwilę pomyśleć po to, aby nie popełnić gafy. Finalnie uda Wam się wyjść z tej sytuacji z twarzą. 

Zobacz wideo Etap odpowiedzialności przedłużony do 14 lutego. Restauracje, hotele i stoki nadal zamknięte

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony zechcą dziś wrócić do gry, ostatnie dni były raczej senne. Poniedziałek to będzie Wasz dzień, pełen zmian i nowych możliwości. Czy plan zmian powiedzie się w całości? Czas pokaże, na razie Skorpiony muszą chwytać wiatr w żagle. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą martwić się o najbliższych, ale niepotrzebnie. Przez lata Wasz partner uzbroił się w grubą skórę i teraz nic go już nie złamie. Troska Strzelca jest nad wyraz, ale to bardzo miłe. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce powoli zaczynają wracać do siebie, ostatnio każda Wasza aktywność dotyczyła rodziny, czas odpocząć i nabrać sił. Z pomocą przyjdzie Wam Lew, który skutecznie odciąży Koziorożca w domowych sprawach i dodatkowo zabawi ciekawą rozmową. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zechcą gdzieś zaszyć się przed całym światem, ostatnie dni nie należały do łatwych. Tymczasem zmęczenie daje się we znaki, dzień odpoczynku nawet w poniedziałek totalnie Wam się należy. Jak nie dziś to kiedy? 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś analizować wszystkie za i przeciw. Decyzja, która jest teraz przed Wami, nie należy do najprostszych, ale finalnie wszystko Wam się opłaci i jak zwykle Ryby na przekór całemu światu spadną na cztery łapy. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.