Horoskop dzienny na wtorek 2 lutego - Ryby zaangażują się w nowy intratny projekt, Byki będą organizować ważne dokumenty

Horoskop dzienny 2 lutego. Sprawdź, czy gwiazdy będą Ci przychylne we wtorek, co przyniesie przyszłość?

Horoskop dzienny - Baran

Barany zaszyją się dziś w kuchni, po bardzo intensywnym okresie zawodowym teraz macie odrobinę czasu dla siebie, z którego nie warto rezygnować. I chociaż w tle nadal będą urywać się telefony, to Barany będą niewzruszone i tak trzeba! 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś załatwiać ważne sprawy urzędowe, na szczęście wszystko potoczy się po Waszej myśli i już około południa uda Wam się zasiąść do obiadu w bardzo miłym towarzystwie. Nowy związek zdecydowanie wisi w powietrzu. Czy to będzie ta wielka miłość, o której skrycie marzycie? Czas pokaże. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zechcą dziś wyruszyć na małe zakupy, wesołe chwile przeciągnął się aż do popołudnia. Po kilku słabych miesiącach teraz możecie trochę zaszaleć. Warto zabrać ze sobą Rybę, która doskonale Wam doradzi.

Horoskop dzienny - Rak

Raki spędzą dziś dzień za kółkiem, nie będzie to męczący dzień, takie sam na sam zdecydowanie dobrze Wam zrobi. Kilka spraw trzeba będzie przemyśleć, czekają Was ważne decyzje, na które Raki nadal nie znają dobrej odpowiedzi. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy ostatecznie nie wejdą w nową relację, potencjalny partner może mieć o to do Was pretensje, ale wyrzuty sumienia u Lwa to raczej rzadkość. Nie każdy może od tak ujarzmić bestię, to dobra decyzja - nudne wieczory na kanapie to zdecydowanie nie to, co Lwy lubią najbardziej. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś świętować mały sukces, ktoś niespodziewanie zaproponuje Wam pracę. Czy ta gra jest warta świeczki? Gwiazdy wskazują, że to sytuacja raczej na chwilę, bo już w marcu pojawi się coś naprawdę ekstra i na dłużej. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś spędzać czas na błogim lenistwie, wczorajszy dzień chwilowo pozbawił Was sił i teraz czas po prostu odpocząć. Wszelkie komentarze lepiej uciąć od razu, to Wagi są panami własnego losu i nikt nie powinien się wtrącać. 

Zobacz wideo 29. Finał WOŚP. Światełko do nieba

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony poczują się dziś pewnie i bezpiecznie. Po wcześniejszych problemach nie będzie już śladu i wszystkie złe chwile odejdą w zapomnienie. Wieczorem otrzymacie miłą wiadomość od kogoś, kto zajmuje wyjątkowe miejsce w Waszym sercu. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zechcą dziś spędzić dzień tylko z bliską osobą, nie dla Was dzikie tłumy i skupiska. Cisza sprawia, że możecie usłyszeć własne myśli, dobrym pomysłem będzie spacer po lesie lub parku. Najważniejsze, że razem i blisko. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce czeka dziś obowiązkowa kontrola, będziecie chodzić po lekarzach i aptekach. Gwiazdy nie przewidują nic poważnego, raczej sezonową infekcję, którą trzeba po prostu odespać. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zorganizują dziś rodzinne spotkanie przy kawie i ciastkach. Powspominacie stare, dobre czasy i będziecie snuć plany na przyszłość. Wszyscy wiedzą, że wspólne wakacje i tak nie dojdą do skutku, ale miło będzie pomarzyć. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś pracować nad nowym projektem, który sprawi, że na chwilę wszystkie inne obowiązki trzeba będzie odłożyć na bok. To wszystko z czasem zacznie przynosić Wam prawdziwe pieniądze, tak że warto popracować podczas gdy inni myślą tylko o zabawie. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.