Horoskop dzienny na czwartek 4 lutego - Barany mogą dziś liczyć na relaks, Strzelce muszą zawalczyć o związek

Horoskop dzienny 4 lutego. Sprawdź, jak zapowiada się końcówka tygodnia, czy w czwartek spełnią się Twoje marzenia?

Horoskop dzienny - Baran

Barany czeka dziś urlop, wykorzystajcie ten czas na przemyślenia. Zmiana dobrze zaplanowana nie musi oznaczać rewolucji w życiu. Krok po kroku da Wam się poukładać wszystkie ważne sprawy i już niedługo będziecie w całkiem nowym miejscu. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki czeka dziś ważna rozmowa, ktoś zarzuci Wam kłamstwo, ale sytuacja szybko się wyjaśni i całe nieporozumienie pójdzie w niepamięć, ale z całą pewnością warto oczekiwać przeprosin. Niech słowa rzucone na wiatr wrócą do właściciela. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta czeka miły dzień z Baranem, nagle okaże się, że macie wiele wspólnych tematów i być może warto pomyśleć o związku? Miłość często zaczyna się od przyjaźni, tak może być właśnie w Waszym przypadku. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki podejmą pierwsze poważne kroki, o przyszłość trzeba zawalczyć. Wejdziecie dziś na wojenną ścieżkę z każdym, kto będzie próbował Wam przeszkodzić. Partner może być trochę oszołomiony zmianą w zachowaniu Raka, atmosfera zgęstnieje i może dojść do kłótni. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy spędzą dziś miły dzień na łonie natury. To dobre dla Waszego ciała i duszy. Po powrocie ze spaceru otrzymacie ważną wiadomość, która będzie miała duży wpływ na życie Lwa. Bez obaw, wszystko ułoży się po Waszej myśli. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś leniuchować, taki reset zdecydowanie Wam się teraz należy. Po intensywnym tygodniu Panny zaczną weekend już od czwartku. Micro urlopy to gwarancja dobrego samopoczucia, podczas leniuchowania przychodzą do głowy najlepsze pomysły. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś w nastroju do spotkań, szybka kawa w kawiarni, później wesoły obiad. Zdecydowanie uda Wam się dziś nadrobić wiele towarzyskich zaległości. Przy okazji luźnych rozmów na jaw wyjdzie dawno skrywany sekret, który właśnie dziś zostanie ujawniony. 

Zobacz wideo Czy nauczyciele powinni być szczepieni szczepionką firmy AstraZeneca? Minister Dworczyk apeluje o odpowiedzialną komunikację

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony nie będą czekać na wiadomość od nowego obiektu swoich uczuć, pochłonął Was Wasze sprawy, a cała reszta zwyczajnie poczeka. To dobra strategia, wieczorem Wasz telefon zaleje fala wiadomości, na które Skorpiony łaskawie odpiszą następnego dnia rano. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce stąpają po cienkiej linie, na każdym kroku testujecie cierpliwość partnera, która właśnie się kończy. Już kiedyś była taka sytuacja w przeszłości, powtórki z rozrywki ten związek może nie wytrzymać. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce wrócą dziś do obowiązków, rano nowy projekt w pracy pochłonie wszystkie Wasze myśli, wieczorem domowe sprawy będą domagać się uwagi. Finalnie uda Wam się wszystko poukładać tak, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki czeka dziś miła wiadomość, ktoś do kogo po cichu wzdychacie, zaprosi Was na spotkanie. Rozmowa będzie miła, ale obiekt Waszych uczuć okaże się kimś innym, niż osoba w snach Wodnika. Czy uda Wam się zaakceptować prawdziwe oblicze? 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą otrzymywać wiadomości, które cofnął je w czasie. Na nic zdadzą się tłumaczenia i długie rozmowy, ktoś bardzo chce wrócić do życia Ryb. Wasze serce jednak jest już zajęte, Ryby pozostaną niewzruszone. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.