Horoskop dzienny na piątek 5 lutego - Barany otrzymają zaskakującą propozycję, Lew przejdzie metamorfozę

Horoskop dzienny 5 lutego. Sprawdź, jak zapowiada się początek weekendu, czy w piątek gwiazdy będą dla Ciebie łaskawe?

Horoskop dzienny - Baran

Barany zapomną dziś o sprawach zawodowych, od samego rana będziecie szykować się do weekendu. Mała impreza w gronie najbliższych przyjaciół to coś, co zdecydowanie Wam się należy. Podczas wesołych rozmów padnie pewna propozycja, która może odmienić Wasze życie. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą lizać rany po trudnym tygodniu, ale telefon od bliskiej osoby skutecznie poprawi Wam humor. W weekend czeka Was wiele romantycznych chwil, do których już teraz warto się przygotować.  

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą zaskoczone, jak szybko rozwija się nowa relacja, być może właśnie tego było Wam trzeba i to jest ta miłość, na którą czekaliście. Każdy z Was ma swój bagaż, ale to nie znaczy, że nie możecie ich ponieść razem. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki po trudnym tygodniu zaszyją się na długie godziny w kuchni, Wasze kulinarne talenty zasługują na złoto. Wieść szybko się rozniesie i już wieczorem możecie się spodziewać kompletu gości na kolacji. Długim rozmowom nie będzie końca, ten wesoły czas skutecznie poprawi wam humor. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś eksperymentować ze swoim wizerunkiem, może to już czas odświeżyć kolor włosów, a może warto postawić na totalną metamorfozę? Lew musi czarować towarzystwo, a to nie dzieje się od tak po prostu. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zaczną przygotowania do ważnej ceremonii, lubicie mieć wszystko dopięte na ostatni guzik i tak będzie i tym razem. To nie lada wyzwanie, na szczęście partner jest równie zaangażowany. Razem uda Wam się doprowadzić sprawę do końca. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą śnić na jawie o kimś, kto jest poza zasięgiem. Obydwoje macie już poukładane życie i nie da się tak po prostu odejść bez słowa. Z drugiej strony nowe uczucie wskazuje na to, że w starym związku nie dzieje się za dobrze. 

Zobacz wideo Spacer kosmiczny z 1 lutego 2021. Astronauci zakończyli modernizację baterii i zainstalowali kamery na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony czeka seria weekendowych randek, które rozpoczną się już od piątku. Nowa osoba u Waszego boku nie będzie mogła się z Wami rozstać, czy takie zaangażowanie na początku związku jest ok? Wszystko zależy od strefy komfortu Skorpiona. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś prosić o wybaczenie, schemat niestety się powtarza, co jakiś czas zdarza Wam się powiedzieć coś, co pozostawia rany w sercu na długo. Partner nie będzie znosił Waszych humor wiecznie, warto o tym pamiętać. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zaplanują krótką podróż, to będzie taki trochę test dla całej Waszej rodziny, czy potraficie poradzić sobie w nowych warunkach. Nie warto przesadzać z ilością bagaży i tak większość się nie przyda. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki w końcu po całym tygodniu znajdą czas dla siebie, domowe spa, manicure to wszystko Wam się teraz przyda. Zwłaszcza że w sobotę czeka Was niespodziewane spotkanie, na którym musicie się dobrze zaprezentować. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby na zawsze rozliczą się z przeszłością, zostanie powiedziane to, co do tej pory pozostało w strefie ciszy. Wasz rozmówca będzie zaskoczony, ale będzie też musiał pogodzić się z Waszą decyzją, jak długo to potrwa? Nie łatwo jest odkochać się w Rybie.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.