Horoskop dzienny na sobotę 6 lutego - Barany będą szykować się do randki, Byki zrobią odważny krok w przyszłość

Horoskop dzienny 6 lutego. Sprawdź, czy weekend spełni Twoje oczekiwania i co gwiazdy szykują dla Ciebie w sprawie uczuć.

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś z trudem wracać do rzeczywistości, wczorajszy wieczór mocno się przedłużył, ale takie jest właśnie prawo piątku. Dziś czas na regenerację plus randkę, której szczegóły zostały ustalone wczoraj, ktoś czeka na Wasz telefon. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś szykować romantyczny wieczór, uroczysta kolacja, świecie, czyżby to był właśnie ten dzień, kiedy wszystko zmieni się w życiu Byka? Pewne jest to, że jeśli zdecydujecie się na ten odważny krok, z pewnością nie spotka Was odmowa. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźniętom dzisiejszy humor popsuje pewna wiadomość, Wasza przeszłość wciąż jest w zasięgu ręki, dlatego tak trudno jest Wam przejść do kolejnego związku. Zamiast śledzić coraz śmielsze kroki byłego partnera, skupcie się na sobie. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą z rozrzewnieniem wspominać wczorajszy wieczór, ktoś bardzo wpadł Wam w oko. Co teraz? Zanim wyłożysz karty na stół, lepiej sprawdź, jak wygląda sytuacja po drugiej stronie. To może być całkiem udany związek, ale musisz działać ostrożnie.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy poczują się jak nowo narodzone, po zmianie wizerunku czas na metamorfozę Waszego najbliższego otoczenia. Może za wcześnie na generalny remont, ale trochę farby i gustowne dodatki nie zaszkodzą. Do dzieła! 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą prowadzić wyścig z czasem, presja jest duża i jeszcze większe oczekiwania. Największym wrogiem Panny jest ona sama. Zanim padniesz po całym dniu planowania zrezygnuj z tego co nieistotne. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi coraz śmielej myślą o romansie, partner ostatnio trochę Was zaniedbuje, w zasięgu wzroku jest całkiem nowe uczucie. Jedyne, o czym warto pamiętać, że będzie to droga bez powrotu - z biletem w jedną stronę. 

Zobacz wideo Szczepienia nauczycieli w szpitalach węzłowych od drugiego tygodnia lutego. Czy obejmą całą kadrę?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony spędzą dziś połowę dnia przed lustrem, ładny wygląd od niechcenia wymaga wielu przygotowań. Wieczorem czeka Was miłe spotkanie, podczas którego Wasz towarzysz nie będzie krył się ze swoim uczuciem. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce stąpają po coraz cieńszym lodzie, o związek należy dbać, tymczasem Strzelce wolą spędzać czas w gronie przyjaciół. Finalnie ktoś w końcu się z Wami pożegna. Czy takie rozwiązanie sytuacji satysfakcjonuje Strzelca? 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce spędzą miłe chwile na łonie natury. Ten wyjazd będzie zupełnie nowym początkiem dla Was wszystkich. Zanim w Waszym życiu pojawiła się rodzina, Koziorożce znane były ze swoich licznych wojaży, miło jest wrócić na stare tory. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki otrzymają dziś zaproszenie na obiad, będzie to impreza z kategorii raczej sztywnych przyjęć, ale przy okazji uda Wam się dograć nowy projekt. Wodniki wszędzie widzą potencjalne korzyści także w weekend. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zechcą odpocząć, ten tydzień pozbawił Was wszystkich emocji. Dużo zostało powiedziane, jeszcze więcej się stało czas na wyciszenie. Nie zawsze jest pięknie i wesoło, ale będzie dobrze. Już niedługo los ponownie się do Was uśmiechnie. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.