Horoskop dzienny na niedzielę 7 lutego - Bliźnięta oddadzą się błogiemu lenistwu, Ryby będą pochłonięte pracą

Horoskop dzienny 7 lutego. Sprawdź, jak potoczy się koniec tygodnia, czy niedziela miło Cię zaskoczy? A może w ten dzień zmieni się całe Twoje życie...

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś żywo dyskutować, Wasze mocne poglądy nie wszystkim przypadną do gustu, gdy zrobi się za gorąco, warto poprowadzić rozmowę w nieco innym kierunku. Wieczorem dobry film i kieliszek wina pozwoli Wam się odprężyć. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki zaliczą dziś mocny powrót do rzeczywistości, po romantycznych chwilach przyjdzie czas na sprawy typowo domowe. Liczne zobowiązania i sprawy na już i teraz zajmą Wam czas do późnego wieczora. Zarządzanie czasem nie jest Waszą mocną stroną, warto nad tym tematem popracować. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźniętom zrzucą dziś swoje obowiązki na barki partnera, leniwa niedziela to dla Was rzadkość, ale teraz przyszedł ten moment. Bez wyrzutów sumienia możecie rozłożyć się na kanapie w towarzystwie ulubionego serialu. Czas na totalną regenerację. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki czeka dziś romantyczne spotkanie, sprawy przybrały bardzo szybki obrót i wychodzi na to, że każda ze stron jest bardzo zainteresowana. Prawdziwa miłość nie czeka na wyrafinowane gesty, liczą się czyny i to, co dzieje się tu i teraz. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zechcą dziś wyjść do ludzi, spacer, szybka kawa na mieście to będą Wasze marzenia. Przy okazji będzie można pochwalić się nowym wizerunkiem, co jest dodatkowym plusem dla Lwa. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny opadną dziś z sił, po wczorajszym maratonie zechcecie trochę odpocząć w towarzystwie najbliższych. Ładowanie baterii przed poniedziałek będzie wskazane, nowy tydzień przyniesie Wam nowe wyzwania, ale spokojnie wszystkie Panny będą na to gotowe. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zrobią krok wstecz, właśnie dziś zdacie sobie sprawę z tego, że każdy Wasz czyn ma swoje następstwa. To, co do tej pory udało Wam się zbudować, może się posypać jak domek z kart. Jeden fałszywy ruch wszystko zmieni, warto o tym pamiętać.

Zobacz wideo Różna skuteczność szczepionek Pfizera, Moderny i AstraZeneca? Dworczyk odpowiada

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą od rana w dobrym humorze, sprawy sercowe układają się po Waszej myśli. Teraz wszystko będzie już tak, jak sobie tego życzycie. Ze spokojem możecie patrzeć w przyszłość. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś nadrabiać rodzinne zaległości. Ostatnio to kariera była na pierwszym miejscu i teraz jest czas dla bliskich. Miłe popołudnie na łonie natury pozwoli Wam zapomnieć o pracy i obowiązkach. Wieczorem czeka Cię intrygujący telefon pełen dobrych wieści. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce powoli wracają do rzeczywistości. Czeka Was dużo pracy w domu, ale radosne wspomnienia zostają na zawsze. Wieczorem koniecznie zaplanuj romantyczny wieczór, w domowych pieleszach też może być miło i zmysłowo. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki w niedzielę będą prowadzić rozmowy biznesowe. Pewien temat jest wart zaangażowania i wysiłku, musicie tylko zebrać odpowiedni zespół. Partner nie będzie miał o to do Was pretensji, czasami tak bywa, niektóre szanse mogą się już nie powtórzyć. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś bardzo pracowite, w przeciwieństwie do wielu osób niedziela to dla Was dzień pracujący. Po południu uda Wam się wygospodarować trochę wolnego czasu na wspólne, rodzinne chwile. Wieczorem standardowo: seans filmowy. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.