Horoskop dzienny na środę 10 lutego - Bliźnięta będą dziś psuć komuś szyki, Barany padną ofiarą intrygi

Horoskop dzienny 10 lutego. Sprawdź, jak potoczy się środek tygodnia i jakie niespodzianki czekają Cię w środę.

Horoskop dzienny - Baran

Barany zechcą dziś zrealizować śmiały projekt, który ugruntuje Waszą pozycję w grupie. Zazdrosne Bliźnięta będą próbowały popsuć Wam szyki, ale otoczenie jest przyzwyczajone do ich niecnych zagrywek i finalnie wszyscy staną po Waszej stronie. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki powoli wracają do normalności, burze, które nawiedziły Was w ostatnich tygodniach, teraz odchodzą w zapomnienie. Takie doświadczenia sprawiają, że skóra Byka staje się coraz grubsza i niewiele już rzeczy robi na Was wrażenie. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta będą dziś mącić i mieszać, ale finalnie prawda wyjdzie na jaw. Czy tym razem zwykłe ''przepraszam'' wystarczy? Warto spróbować, Barany nie są pamiętliwe, ale tym razem sytuacja jest naprawdę wyjątkowa. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą oczekiwać dziś deklaracji, od tak po prostu w środku tygodnia. Gwiazdy podkreślają, że to dobra reakcja im mniej oczekujemy, tym mniej otrzymujemy w zamian. Wóz, albo przewóz a może rozstanie? 

Horoskop dzienny - Lew

Lwom uda się dziś zamknąć ważny projekt, teraz czas na krótki urlop. Ostatnio nie udało Wam się wyjechać, czas nadrobić zaległości. Wasi najbliżsi bardzo kibicują tym pomysłom. Czas zapomnieć o tym co tu i teraz. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś szykować się na ważne spotkanie, jakiś czas temu zaczął się u Was nowy rozdział, który trwa do dziś. Dotyczy to spraw zdrowotnych w każdym aspekcie. Gwiazdy uspokajają, że obrana droga jest właściwa i wszystko zakończy się dobrze. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi przeprowadzą dziś poważną rozmowę z partnerem, po której albo pójdziecie dalej razem, albo rozstaniecie się na zawsze. Życie w zawieszeniu jest bardzo trudne, nie warto tracić czasu na relację, która nie daje szczęście i pozbawia energii. 

Zobacz wideo Minister Niedzielski: Otwieramy szerzej system opieki zdrowotnej. "Kontakt z lekarzem nie będzie już obarczony takim ryzykiem"

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony są już jedną nogą w całkiem nowej rzeczywistości, to co musicie ukończyć w tym miejscu, w którym jesteście teraz, jest bardzo nudne i bez dobrej energii. Jeszcze trochę już za parę tygodni wszystko odmieni się na lepsze. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś pokonywać góry, terminy są nieubłagane i teraz już naprawdę macie nóż na gardle. Finalnie uda Wam się wszystko załatwić, ale będzie przy tym dużo nerwów i niepotrzebnego stresu. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zechcą dziś zadbać o rozwój duchowy, aktualnie Wasze życie to ciąg powtarzających się czynności bez widoków na inną przyszłość. W życiu przecież chodzi o coś więcej niż wyrywanie kolejnej kartki z kalendarza. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś planować wakacje, znajomi wyjdą z pewną ciekawą propozycją, obok której nie będziecie mogli przejść obojętnie. Musicie się jednak śpieszyć, bo nikt nie będzie czekał tygodniami na decyzję Wodnika, taka okazja może się już nie powtórzyć. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zaplanują dziś weekendową imprezę. Zaufane grono przyjaciół daje Wam wiele siły, po takim resecie nic już nie jest straszne. Warto dbać o rybi krąg, zanim wszyscy naprawdę staniecie się dorośli. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.