Horoskop dzienny na czwartek 11 lutego - Raki czeka zawód miłosny, Byki będą niezdecydowane

Horoskop dzienny 11 lutego. Sprawdź, jak potoczy się końcówka tygodnia, czy jest się czym martwić przed weekendem?

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś prezentować rewolucyjny projekt, który zachwyci widownię. Sukces na polu zawodowym przeniesie się także do życia prywatnego i wspólnie z partnerem uda Wam się ustalić ważną kwestię, od której bardzo wiele zależy.  

Horoskop dzienny - Byk

Byki zaczną nieśmiałe przygotowanie do Walentynek. Ten rok będzie wyjątkowy, ale oficjalne deklaracje jeszcze nie padły, dlatego zadanie jest podwójnie trudne. Gwiazdy radzą ostrożność, słowa rzucone na wiatr, wrócą z podwójną siłą. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta zechcą zaplanować krótki wypoczynek w towarzystwie przyjaciół, ze względu na liczne obowiązki ciągle brakuje Wam czasu. Tym razem uda się nie tylko nadrobić zaległości, ale też poznać nową osobę, która zawróci Wam w głowie.

Młot Thora - co to jest i jakie ma właściwości?Młot Thora - kto powinien go nosić? Poznaj moce i działanie

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą sfrustrowane, nie wszystko toczy się zgodnie z planem, a potencjalny partner raczej zostanie w strefie przyjaźni. Nie warto szukać winy w sobie, brak wyraźnej deklaracji oznacza brak zainteresowania, tyle niestety w temacie. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś w swoim żywiole, dobry humor Lwa będzie czarował w towarzystwie i przyciągał jak magnes. Uśmiech to najlepszy afrodyzjak, który nie zwiedzie Was i tym razem. Jeszcze w tym tygodniu czeka Was upojny wieczór we dwoje. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zechcą odpocząć, ten tydzień nie należał do łatwych. Szybkie zakupy to coś, co skutecznie poprawi Wam humor, zwłaszcza że w weekend szykuje się romantyczne spotkanie. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi uronią dziś niejedną łzę, stało się coś, co od dawna wisiało w powietrzu. Z biegiem czasu uda Wam się pogodzić z sytuacją, gwiazdy przypominają, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Stare uczucia znika po to, aby zrobić miejsce na całkiem nową historię. 

Zobacz wideo Czy w lutym zostaną zniesione kolejne obostrzenia? "Jeśli sytuacja się pogorszy, będziemy musieli wrócić do poprzednich regulacji"

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś pilnie się uczyć, ambitny plan właśnie trochę Was przytłoczył, ale finalnie wszystko się idealnie ułoży i już niedługo będziecie zbierać owoce swojej pracy. Awans i dodatkowe pieniądze są bardziej niż pewne. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce potrzebują chwili tylko dla siebie, nie da się żyć ciągle pod presją i w totalnym pędzie. Na szczęście partner rozumie Wasze potrzeby i nie tylko zejdzie Wam z drogi, ale też zorganizuje wszystko tak, że Strzelce będą mile zaskoczone. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą planować romantyczny wieczór, w Waszej aktualnej sytuacji liczy się logistyka. Złoty środek istnieje, tylko na razie nie udało Wam się go odnaleźć, warto poprosić o pomoc Raka, to znak, który jest Wam bardzo życzliwy. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki nadal biją się z myślami, za dużo tu kalkulacji. Spontaniczne decyzje często są najlepsze, nie ma sensu rozkładać wszystkiego na czynniki pierwsze. Droga do spokoju tym razem wiedzie na skróty. 

Ascendent nazywany jest także drugim znakiem zodiaku.Ascendent - co to jest i jak go obliczyć? Poznaj swój "drugi znak zodiaku"

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby poczują się dziś piękne, ostatnia aktywność na świeżym powietrzu dobrze Wam zrobiła, chociaż ciężko jest wygospodarować czas dla siebie, Ryby płyną z prądem. To idealny patent dla tego znaku, wszystko i tak samo się jakoś ułoży, nie warto się przejmować i planować na zapas.