Horoskop dzienny na piątek 12 lutego - Lwy otrzymają kilka zaproszeń na randkę, Panny będą bardzo podejrzliwe

Horoskop dzienny 12 lutego. Sprawdź, co czeka Cię pod koniec tygodnia. Czy gwiazdy będą dziś łaskawe?

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś ze spokojem patrzeć w przyszłość, ostatnie wydarzenia udowodniły, że jesteście w stanie się odnaleźć w każdej sytuacji. Sukces to dobry przyjaciel Barana i często spacerujecie pod rękę. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki wybiorą się dziś na małe zakupy, weekendowe spotkanie będzie wymagało odpowiedniej oprawy. Nie jesteście jeszcze gotowi na deklaracje dlatego lepiej wybrać coś śmiesznego, co rozładuje atmosferę. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta już cieszą się na wspólne chwile w gronie najbliższych osób. Taki reset będzie dla Was teraz zbawienny. Zamiast smucić się, że być może w tym roku nie otrzymacie własnej walentynki, sami zaszalejcie na zakupach, a los i tak pozytywnie Was zaskoczy. Ktoś wyraźnie chce opuścić strefę przyjaźni i zbliżyć się do Bliźniąt. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą sfrustrowane, nie wszystko potoczy się zgodnie z planem, a potencjalny partner raczej zostanie w strefie przyjaźni. Nie warto szukać winy w sobie, brak wyraźnej deklaracji oznacza brak zainteresowania, tyle niestety w temacie. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy nie mogą dziś narzekać na nudę, aż kilka osób będzie chciało umówić się z Lwem na niedzielę. Jak zwykle piłka jest po Waszej stronie, ale gwiazdy radzą ostrożność, ktoś może źle zinterpretować luźne spotkanie i ogłosić wszem i wobec związek. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś bardzo podejrzliwe, wszystko za sprawą zachowania partnera, który zacznie znikać częściej niż zwykle. Czy to tylko gorące przygotowania do randki, a może cisza przed burzą? Czas pokaże, warto mieć wszystko pod kontrolą.  

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś snuć się po firmowych korytarzach, smutek ogarnął Was ze zdwojoną siłą i nie jesteście w stanie normalnie funkcjonować. Ten stan niestety utrzyma się jeszcze przez dłuższą chwilę, ale z letargu skutecznie wyciągną Was przyjaciele. Będzie dobrze już niedługo, już za chwilę. 

Zobacz wideo Media bez wyboru. Gazeta.pl wzięła udział w proteście wydawców

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony zechcą dziś zaszaleć na zakupach, już od dawna nie było ku temu okazji i teraz chcecie trochę nadrobić braki w garderobie. Dobrze się składa, bo już niedługo czeka Was romantyczne spotkanie i Skorpiony będą chciały zrobić wrażenie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce wybiorą się dziś na poszukiwanie idealnego prezentu, ostatnio nie było czasu na romantyczne wieczory, czas nadrobić zaległości. Na Waszą uwagę zasługuje jeszcze jeden pilny temat, którego nie można dłużej odkładać, niedotrzymanie terminu będzie oznaczało konieczność przejścia całej procedury od początku. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce lubią czasami pobyć same ze sobą, partner nie zawsze jest dla Was skutecznym wsparcie i bywa mocno irytujący, ale to tylko chwilowe problemy. Jesteście po prostu bardzo zmęczeni i nie macie czasu dla siebie. Samotność dobrze Wam zrobi. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś odpoczywać, piątek jest dla Was zawsze takim małym świętem, kiedy jest czas na naładowanie baterii przed weekendem i odpoczynek po pracy. Kolejne dwa dni będą raczej intensywne także warto teraz wszystko odłożyć na bok. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś szukać czegoś wyjątkowego dla swojej drugiej połówki, nie jest to łatwe zadanie, ale to właśnie Ryby ze wszystkich znaków mają najlepszy gust, tak że do południa sprawa powinna być rozwiązana. Wasze uczucie zmienia się jak pory roku, czas wprowadzić trochę wiosny.