Horoskop dzienny na sobotę 13 lutego - Ryby będą dziś skupiać się na sobie, Wagi czeka udana podróż

Horoskop dzienny 13 lutego. Sprawdź, co czeka Cię w ten weekend. Może to właśnie dziś spełnią się Twoje marzenia?

Horoskop dzienny - Baran

Barany doskonale radzą sobie w pracy, przez co sfera prywatna jest niestety trochę zaniedbana. Czas nadrobić zaległości, romantyczny wieczór tylko we dwoje dobrze Wam zrobi. Już jutro walentynki, czas zakasać rękawy. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki nadal nie są pewne, czy jutrzejsze spotkanie ma sens. Wasze uczucie na początku wybuchło ogromną siłą, teraz jest jakby trochę spokojniej. Czy Byk jest naprawdę zakochany? Trudno powiedzieć, zwłaszcza że stare sprawy nadal nie dają Wam spokoju. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta czekają gorsze chwile, co roku ten okres był dla Was bardzo szczęśliwy, teraz okazuje się, że wszystko prysło jak bańka mydlana bez ostrzeżenia. Czas leczy rany, ale czy uda Wam się wybaczyć? 

Horoskop dzienny - Rak

Raki czeka niespodziewana propozycja randki, po niedawnym rozczarowaniu będzie to miła odmiana. Nowe uczucie spadnie na Was jak grom z jasnego nieba. Gwiazdy wróżą Wam wspólną przyszłość, dlatego warto się postarać.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy w końcu podejmą decyzję z kim spędzą jutrzejszy wieczór. Pozostałe osoby będą trochę zawiedzione. Należy uważać zwłaszcza na kogoś, kto od początku był bardzo zaborczy. Wszelkie próby kontaktu najlepiej ucinać od razu, później mogą być z tego tylko problemy. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś kłębkiem nerwów, partner nie budzi Waszego zaufania, ale czy podejrzenia Panny się potwierdzą? Niektórzy mówią, że lepiej jest nie wiedzieć, ale w Waszym przypadku prawda wyjdzie na jaw i na szczęście źródło stresu będzie zupełnie inne. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi wybiorą się dziś w krótką podróż, ktoś niespodziewanie zaprosił Was na szaloną imprezę, a Wag nie trzeba prosić dwa razy. Kiedyś sprawy domowe były na pierwszym miejscu, teraz wszystko wywróciło się do góry nogami i Wagi muszą się trochę wyszaleć. 

Zobacz wideo Czy w lutym zostaną zniesione kolejne obostrzenia? "Jeśli sytuacja się pogorszy, będziemy musieli wrócić do poprzednich regulacji"

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą się dziś szykować do randki. Z tej okazji zaproście do domu kilka zaufanych osób, to Wasz prawdziwy sztab od wizerunku. Finalnie wyjdzie fenomenalnie i partner Skorpiona oszaleje z zachwytu. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś dopinać ostatnie kwestie przed jutrzejszą randką. W tym roku staniecie na uszach, aby przygotować partnerowi niespodziankę, na jaką zasługuje. W ostatnim czasie wsparcie bliskich było dla Was nieocenione, czas pokazać, że Strzelce także potrafią się odwdzięczyć. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś w dużym biegu, jest wiele spraw, które musicie załatwić. Od prozaicznych tematów po te bardziej romantyczne, a czas biegnie nieubłaganie. Całe szczęście Koziorożce z natury są bardzo dobrze zorganizowane i nawet maraton po mieście nie jest dla Was straszny. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą szukać dziś dziury w całym, ale naprawdę nie macie się czym martwić, Wasz wrodzony perfekcjonizm nie daje Wam spokoju. Tymczasem wszystko ułoży się po Waszej myśli. Zarówno w pracy, jak i w domu będziecie świetnie zorganizowani, a już jutro czeka Was wyjątkowy wieczór w towarzystwie bliskiej osoby. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby po udanych zakupach będą dziś mogły trochę odpocząć. Te wyjątkowe chwile dla siebie są cenniejsze niż złoto. Warto ładować baterie zawsze, gdy jest ku temu okazja. Już jutro czeka Was ważny dzień i trzeba się do niego odpowiednio przygotować. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.