Horoskop dzienny na niedzielę 14 lutego- Barany będą dziś zszokowane, Byki czeka angielskie wyjście

Horoskop dzienny 14 lutego. Sprawdź, w jakiej atmosferze spędzisz Walentynki. Może ten wyjątkowy dzień zapamiętasz do końca życia?

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą bardzo zaskoczone tym, co szykuje dla nich partner. Sami nie jesteście zbyt romantyczni, krótko mówiąc czeka Was prawdziwy szok. Będą i prezenty i poważne deklaracje, czy Barany są na to gotowe? 

Horoskop dzienny - Byk

Byki wycofają się w ostatniej chwili, to nie jest ta osoba ani to miejsce, gdzie chcecie aktualnie przebywać. Serce Byka przepadło gdzieś w dalekiej przeszłości i ciężko będzie je odnaleźć, na pewno nie stanie się to dzisiaj. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą się dziś starały zapomnieć, niestety wieczorem jak zwykle weźmie Was na wspominki i wykonacie ten jeden niepotrzebny telefon. Może właśnie tego Wam trzeba - ostatecznego cięcia na otwartym sercu. Głowa do góry gwiazdy już wiosną szykują dla Was całkiem nową miłość. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą bujać w obłokach, ten nagły zwrot w Waszym życiu sprawił, że nagle wszystko zaczyna się układać. Dotychczas Rak nie oczekiwał zbyt wiele, tylko od nieodpowiedniej osoby. Teraz czas na prawdziwą sielankę będzie już tylko lepiej! 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś trochę rozczarowane, kolacja, która zapowiadała się tak pięknie, przebiegnie w wyjątkowo nudnej atmosferze, nikt nie lubi gdy druga strona mówi tylko o sobie. A gdy naprzeciwko Ciebie siedzi dumny Lew, takie zachowanie jest wręcz niedopuszczalne. Niestety nic z tego nie będzie. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny po kilku dniach niepewności wreszcie odetchnął, nieobecność partnera związana była z niespodzianką, która spowoduje u Was zawrót głowy. Gdy inni mówią ''ufam'', Panna mówi ''sprawdzam'' to generuje stres, ale często chroni Was przed rozczarowaniem. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś topić smutki przy pizzy, lodach i ulubionym serialu. Życie pisze różne scenariusze, Wam na razie trafił się nieudany romans. Czy uda Wam się podnieść po tej całej sytuacji? A czy jutro wstanie słońce? Czas Was uleczy, wystarczy tylko zaufać. 

Zobacz wideo Prof. Godzic: Będziemy mieć Budapeszt nad Wisłą

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony czeka naprawdę miły wieczór, ktoś bardzo się dla Was postara. Wszystko będzie jak z bajki i Skorpiony będą miały co wspominać. To, co kiedyś stanowiło Wasz kompleks będzie teraz największym atutem, zaczyna się bardzo dobry czas dla Skorpiona. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś w romantycznym nastroju, uda Wam się pozytywnie zaskoczyć partnera i od tej pory wszystkie kłótnie i stresy odejdą w zapomnienie. Ten dzień może na nowo ustawić Waszą relację i pomóc Wam spełniać wspólne marzenia. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce same siebie zaskoczą, w Waszej obecnej sytuacji zorganizowanie randki graniczy z cudem. Tymczasem Koziorożec nie tylko wygląda dziś jak milion dolarów, ale też czuje się doskonale. To dobry rok, aby zrobić krok naprzód i zadać to najważniejsze pytanie lub wyrazić aprobatę. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki od zawsze celebrują Walentynki. Tak będzie i tym razem, słodkie liściki, miłe prezenty. To wszystko sprawia, że życie nabiera smaku, a związek, który trwa już bardzo długo, przypomina świeże zauroczenie. Tak trzymać! 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś czuły się jak ''ryba w wodzie'', romantyczne chwile i niepowtarzalna atmosfera to dla Was bułka z masłem. Tym razem wieczór zakończy się prawdziwym planem na wspólną przyszłość, czas na odważne decyzje i śmiałe deklaracje. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.