Horoskop dzienny na wtorek 2 marca - Barany będą dziś tajemnicze, Raki czeka rozczarowanie

Horoskop dzienny 2 marca. Sprawdź, jak przywitasz wiosenną aurę. Czy dobra pogoda sprawi, że miłość zakwitnie w Twoim sercu?

Horoskop dzienny - Baran

Barany od dłuższego czasu pracują nad tajnym projektem, który zaskoczy wszystkich. Wasz bystry umysł to przepustka do lepszego świata, ale nie zapomnijcie zarezerwować czasu na miłość, która ostatnimi czasy schodzi na drugi plan. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki same nie wiedzą, czy kochają, czy nie. Ktoś chce od Was deklaracji, tymczasem Byki znane są z gry na dwa fronty. Nie da się dłużej udawać, trzeba wreszcie powiedzieć prawdę. Tak będzie lepiej dla wszystkich. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta nadal wspominają stary związek, tymczasem nic nie dzieje się bez przyczyny. Czy tego chcecie, czy nie gwiazdy zaplanowały dla Was całkiem nowe uczucie. Rozglądajcie się dziś uważnie, prawdziwa miłość stanie Wam dziś na drodze. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki pełne nadziei odezwą się do kogoś, kto już kiedyś zawrócił Wam w głowie i niestety, tym razem będzie znacznie gorzej. Ktoś bez ogródek wykrzyczy Wam, że nie ma szans na głębsze uczucie. Zamiast się załamywać, wystarczy skasować numer i zapomnieć, każdy kiedyś był na Waszym miejscu, nie ma się czym smucić. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy prowadzą niebezpieczną grę, wiecznie obrażony król dżungli chce mieć wszystko pod kontrolą. Tymczasem czarne chmury zebrały się nad Waszą głową, ktoś dobitnie popsuje Wam szyki. Pycha zawsze kroczy tuż przed porażką, warto o tym pamiętać. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś wić wspólne gniazdo, decyzja zapadła i teraz nie ma odwrotu. Ale spokojnie wyjątkowo dobrana z Was para, także wszystko się ułoży. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zejdą w końcu z kanapy i ruszą przed siebie. Wasze dobre samopoczucie w dużej mierze zależy od ogólnej kondycji fizycznej jak i psychicznej. Kontakt z naturą dobrze Wam zrobi, w drogę! 

Zobacz wideo Gosek-Popiołek o wyroku TSUE ws. Puszczy Białowieskiej: Rząd ma 2 miesiące na poprawę

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś z zachwytem ćwiczyć nowe umiejętności, tylko Wam udaje się w krótkim czasie osiągać zachwycające rezultaty. To fantastyczny czas, nastawiony na rozwój i samodoskonalenie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce przemyślą dziś kilka spraw, pretensje partnera mogą być słuszne. Wsparcie oraz lojalność należy doceniać, tymczasem Was najczęściej nie ma. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś lizać rany po nieprzyjemnym spotkaniu, ale nowa rola, jaką los przed Wami postawił, sprawia, że wyrosły Wam dodatkowe kolce i pancerz. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zapragną dziś chwili tylko dla siebie, nie jest to proste, pod nawałem obowiązku można po prostu zniknąć. Ale warto zawalczyć o siebie, dla dobrego samopoczucia. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś testować nowe narzędzie, chociaż zawsze na początku ze strony Ryb można napotkać opór, to w krótkim czasie udaje Wam się opanować wszystkie nowe funkcje. Wszelkie nowinki nie mają przed Wami tajemnic, chociaż szybko Was nudzą. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.