Horoskop dzienny na środę 3 marca - Bliźnięta zaplanują generalne porządki, Panny czeka kłótnia

Horoskop dzienny 3 marca. Sprawdź, co czeka Cię w środku tygodnia. Czy gwiazdy będą Ci przychylne?

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś pogrążone w myślach, w pracy wszystko układa się po Waszej myśli. Z drugiej strony samotność staje się nie do zniesienia, to już czas, aby otworzyć się na miłość. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś mieć wyrzuty sumienia, szczerość nie jest Waszą mocną stroną i właśnie to lekkie podejście do życia zaczyna się na Was mścić. Partner już wie, że koniec końców związek z Bykiem nie gwarantuje stabilnej przyszłości. Pytanie brzmi: czy Ci zależy? 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta bałagan w życiu osobistym zechcą dziś zastąpić porządkiem w domu. Nic tak nie poprawia nastroju jak dobrze poukładane wnętrza. Czas na małą rewolucję w postaci kilku worków, które wyniesiesz do kontenera. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś topić smutki, najlepszym rozwiązaniem będzie szalony wieczór w gronie przyjaciół. Czas wyrzucić z siebie wszystkie problemy, kilka ciepłych słów ze strony bliskich osób skutecznie podniesie Cię na duchu. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś planować wakacje, ostatnie kilka miesięcy dały Wam mocno w kość, czas odrobinę odpocząć. Być może dobrym pomysłem będzie samotny wyjazd, tak najłatwiej zebrać myśli. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zaczną dziś poważny remont, który od samego początku wywoła ostrą kłótnię. Te drobne szczegóły mogą oznaczać, że później będzie już tylko gorzej. Może warto skorzystać z profesjonalnej pomocy? 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą myślami na kolejnej wyprawie, ewidentnie ten znak złapał w końcu wiatr w żagle i teraz już nie odpuści. Nowe hobby pochłonie trochę funduszy, ale czego się nie robi dla formy i dobrego samopoczucia. 

Zobacz wideo Po epidemii SARS miał powstać system zapobiegania wybuchom pandemii. Dlaczego zawiódł?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony przyzwyczaiły się do wygodnego życia, tymczasem los szykuje dla Was lekcję. Nie wszystko można mieć na już na teraz, warto o tym pamiętać. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś pracować nad swoim wizerunkiem, nowe ubrania, fryzura. W końcu wiosna zobowiązuje. Ciężka praca popłaca i teraz możecie cieszyć się z jej owoców.  

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zechcą zrealizować cel, który porzuciły przed laty. Gwiazdy wskazują na obszar nauki, być może zapiszecie się na studia lub kurs, który pomoże Wam w karierze. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś wypoczywać, po intensywnym początku tygodnia teraz przyszedł czas na błogi spokój. Warto wykorzystać ten chwilowy przestój na własne przyjemności, później nie będzie na to czasu. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś przekonywać do swoich racji, otoczenie będzie na początku oporne, ale już wkrótce wszyscy będą chcieli pracować przy Waszym projekcie. Sukces ma wielu ojców, to standard. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.