Horoskop dzienny na czwartek 4 marca - Ryby będą dziś triumfować, Lwy czeka romantyczny wieczór

Horoskop dzienny 4 marca. Sprawdź, co czeka Cię pod koniec tygodnia. Jaka będzie najbliższa przyszłość?

Horoskop dzienny - Baran

Barany wybiorą się dziś na randkę w ciemno, osoba, którą spotkacie na miejscu, będzie miłą niespodzianką. Zdecydowanie czeka Was miły wieczór, który warto powtórzyć. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki uciekną dziś daleko od domu, aby przemyśleć kilka spraw. Presja będzie przytłaczająca, a najlepszym sposobem na problemy według Byka jest krok do tyłu. Czy to dobra strategia? Czas pokaże. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zechcą dziś spotkać się z kimś, kto od zawsze ma dla Was czas i dobrze Wam życzy. Tylko szczera rozmowa może tu pomóc, bez oceniania i bezsensownych rad. Przyjaciół poznajemy w biedzie. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki otrzymają dziś zaskakującą wiadomość, ktoś jakby zmienił zdanie, ale warto pamiętać, że jeszcze nie tak dawno to właśnie ta osoba była przyczyną wielu łez Raka. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zaplanują romantyczną randkę, ostatnio nie było na to zbyt dużo czasu i miłość zeszła na boczne tory. Dziś poszukacie drogi powrotnej do siebie, zapowiada się gorący wieczór.

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś tonąć w próbkach farb i kolorach tapet. Przed Wami nie lada zadanie, partner ma całkiem inny gust, co tylko komplikuje całą sytuację. Finalnie uda Wam się dojść do porozumienia. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi otrzymają dziś niepokojący telefon, ktoś nagle zapragnie wrócić do Waszego życia. Na szczęście Wagi zachowają czujność i tym razem nie dacie się zwieść czułym słówkom. 

Zobacz wideo Masowe szczepienia w Wielkiej Brytanii. Jakie są efekty?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś bardzo zajęte nauką, przed Wami ważny egzamin, który nie może się nie udać. Finalnie wszystko się poukłada i już wieczorem będziecie świętować wielki sukces. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zostaną dziś poproszone o pomoc, po raz kolejny. Zanim przejdziecie do działania, warto zadać sobie pytanie, co ta osoba zrobiła ostatnio dla Was? 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś wspominać stare czasy, kiedy wszystko było prostsze, to znaczy podane na tacy. Dorosłe życie potrafi zaskoczyć, ale z czasem wszystko się poukłada i nawet Koziorożce staną się poważne i odpowiedzialne. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś rozwiązywać rodzinne problemy, taka już Wasza rola. Czas zwrócić uwagę komuś, kto bardzo nie chce dorosnąć, nie możecie wiecznie płacić cudzych rachunków. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby dowiodą dziś, że miały rację na każdym polu. Wasi wrogowie będą musieli położyć uszy po sobie i dołączyć do projektu Ryb. 

Copyright © Agora SA