Horoskop dzienny na czwartek 4 marca - Ryby będą dziś triumfować, Lwy czeka romantyczny wieczór

Horoskop dzienny 4 marca. Sprawdź, co czeka Cię pod koniec tygodnia. Jaka będzie najbliższa przyszłość?

Horoskop dzienny - Baran

Barany wybiorą się dziś na randkę w ciemno, osoba, którą spotkacie na miejscu, będzie miłą niespodzianką. Zdecydowanie czeka Was miły wieczór, który warto powtórzyć. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki uciekną dziś daleko od domu, aby przemyśleć kilka spraw. Presja będzie przytłaczająca, a najlepszym sposobem na problemy według Byka jest krok do tyłu. Czy to dobra strategia? Czas pokaże. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zechcą dziś spotkać się z kimś, kto od zawsze ma dla Was czas i dobrze Wam życzy. Tylko szczera rozmowa może tu pomóc, bez oceniania i bezsensownych rad. Przyjaciół poznajemy w biedzie. 

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotę Jaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny - Rak

Raki otrzymają dziś zaskakującą wiadomość, ktoś jakby zmienił zdanie, ale warto pamiętać, że jeszcze nie tak dawno to właśnie ta osoba była przyczyną wielu łez Raka. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zaplanują romantyczną randkę, ostatnio nie było na to zbyt dużo czasu i miłość zeszła na boczne tory. Dziś poszukacie drogi powrotnej do siebie, zapowiada się gorący wieczór.

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś tonąć w próbkach farb i kolorach tapet. Przed Wami nie lada zadanie, partner ma całkiem inny gust, co tylko komplikuje całą sytuację. Finalnie uda Wam się dojść do porozumienia. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi otrzymają dziś niepokojący telefon, ktoś nagle zapragnie wrócić do Waszego życia. Na szczęście Wagi zachowają czujność i tym razem nie dacie się zwieść czułym słówkom. 

Zobacz wideo Masowe szczepienia w Wielkiej Brytanii. Jakie są efekty?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś bardzo zajęte nauką, przed Wami ważny egzamin, który nie może się nie udać. Finalnie wszystko się poukłada i już wieczorem będziecie świętować wielki sukces. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zostaną dziś poproszone o pomoc, po raz kolejny. Zanim przejdziecie do działania, warto zadać sobie pytanie, co ta osoba zrobiła ostatnio dla Was? 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś wspominać stare czasy, kiedy wszystko było prostsze, to znaczy podane na tacy. Dorosłe życie potrafi zaskoczyć, ale z czasem wszystko się poukłada i nawet Koziorożce staną się poważne i odpowiedzialne. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś rozwiązywać rodzinne problemy, taka już Wasza rola. Czas zwrócić uwagę komuś, kto bardzo nie chce dorosnąć, nie możecie wiecznie płacić cudzych rachunków. 

Znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy, ma silny wpływ na charakter, i to już od najmłodszych lat Zodiakalne dzieciaki. Jaki wpływ na charakter dziecka ma znak zodiaku?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby dowiodą dziś, że miały rację na każdym polu. Wasi wrogowie będą musieli położyć uszy po sobie i dołączyć do projektu Ryb.