Horoskop dzienny na piątek 5 marca - Koziorożce wezmą dziś sprawy w swoje ręce

Horoskop dzienny 5 marca. Sprawdź, co czeka Cię na początku weekendu. W jakich kolorach zapowiada się piątek?

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś z niecierpliwością zerkać na telefon. Wiadomość od tej jednej, wymarzonej osoby z pewnością poprawiłaby Wam humor. Złota zasada mówi o tym, że dajemy tyle, ile otrzymujemy w zamian. Nie pisz do kogoś, kto tego nie robi. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki czują, że to nie jest miłość na całe życie, dlaczego więc tkwicie w układzie? Być może jest Wam tak wygodnie, ale czas ucieka i nikt Wam go nie zwróci. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta poczują się dziś pewnie, nagle wszystko układa się po Waszej myśli i teraz przyszedł czas, kiedy możecie zapomnieć o problemach. Będzie coraz lepiej, wieczorem warto zaprosić przyjaciół na miłe spotkanie przy dobrym filmie. 

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osobyWróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś cieszyć się z ostatnio podjętej decyzji, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to było bardzo dobre posunięcie. Oby tak dalej. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś liczyć fundusze z myślą o zbliżających się wakacjach. Nic tak nie poprawia dobrego samopoczucia jak miłe słońce na twarzy. Wrodzona oszczędność sprawia, że wszystko układa się po Waszej myśli i wyjazd macie gwarantowany. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś toczyć długą dyskusję na tematy okołodomowe, gwiazdy wskazują na światełko w tunelu w tej kwestii. Być może w końcu uda się wypracować kompromis, który zadowoli wszystkie strony.  

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą cieszyć się z nadchodzącego weekendu, czeka Was miłe spotkanie w gronie najbliższych. Pracodawca będzie chciał popsuć Wam szyki, ale finalnie uda Wam się skończyć dziś o czasie. 

Zobacz wideo Dr Skirmuntt: Brytyjska odmiana wirusa może być w Polsce od dawna

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą cieszyć się dziś z prezentu, ktoś nie żałuje na Was środków. Warto to docenić, takie rzeczy nie przytrafiają się każdemu. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś planować rodzinny weekend w gronie najbliższych. Uda Wam się wszystko zaplanować tak, aby rodzina spotkała się w komplecie. Ktoś przeholuje z alkoholem, ale finalnie wieczór będzie udany. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zechcą dziś przejąć ster nad sytuacją, która zaczyna wymykać się Wam spod kontroli. Nic tak nie cieszy jak jasne zasady gry, warto przypomnieć wszystkim, kto rozdaje karty w domu Koziorożca. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zakończą tydzień silnym bólem głowy, ciągłe martwienie się o losy pozostałych członków rodziny sprawia, że opadacie z sił. A może warto raz zrezygnować z pouczania i pilnowania na każdym kroku? Może poradzą sobie bez Waszej pomocy. 

Czakra - co to jest?Czakra - co to jest? Na czym polega oczyszczanie czakr i jakie są ich kolory?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś niewzruszone na nachalne propozycje osób, których nigdy nie zapraszaliście do Waszego życia. To dobra strategia, która sprawdza się Wam od lat. Tak trzymać, święty spokój jest ważniejszy od pozorów.