Horoskop dzienny na sobotę 6 marca- Wagi będą stawiać warunki, a Wodniki otrzymają propozycję nie do odrzucenia

Horoskop dzienny 6 marca. Czeka Cię dzień pełen przygód, czy będzie to raczej leniwa sobota?

Horoskop dzienny - Baran

Barany czeka dziś szczera rozmowa z kimś, kto był bardzo bliski. Nie da się długo zwodzić przedstawicieli tego znaku, będą drążyć, aż dojdą do prawdy. Tak będzie i tym razem. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki zapragną dziś wsłuchać się w swój wewnętrzny głos, pomocna może okazać się sesja medytacji lub szczera rozmowa z przyjacielem. Coś musi się zmienić, ten układ przestaje działać i już wkrótce może obrócić się przeciwko Wam. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś organizować mini wycieczkę, to dla Was duża odmiana w ostatnim czasie częściej można Was było spotkać w gąszczu obowiązków domowych niż na beztroskiej rozrywce. Czas to zmienić! 

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny - Rak

Raki wybiorą się dziś na zakupy, po południu czeka Was leniwy odpoczynek. Wieczorem spotkanie zaproponuje ktoś, kogo już dawno skreśliliście ze swojej listy. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zechcą dziś trochę zaszaleć, wizyta u fryzjera, nowe ciuchy- wiosną to całkiem normalne. Warto czasem postawić tylko na siebie, dobre samopoczucie jest w końcu bardzo ważne. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś spędzać czas na porządkach, zajrzyjcie w każdy kąt. Finalnie uda Wam się uwolnić od wielu niepotrzebnych rzeczy, czas przygotować miejsce na całkiem nową energię. Jesteście gotowi? 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi muszą dziś wypełnić obowiązki rodzinne, ktoś dużo od Was wymaga i zagarnia coraz więcej Waszej przestrzeni osobistej. Czy to będzie ten dzień, kiedy wreszcie odważycie się postawić granice? 

Zobacz wideo Likwidacja OFE. Opłata przekształceniowa podatkiem od oszczędności?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony spędzą dziś miły dzień w towarzystwie dalszej rodziny, wspólne tematy sprawią, że czas popłynie bardzo szybko. Dobre relacje przełożą się na bezpieczną przyszłość. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś realizować swoje plany zawodowe, czeka Was kurs albo szkolenie, dzięki któremu będziecie mogli ze spokojem patrzeć w przyszłość. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce nie mogą dalej zwlekać, ostatnie sytuacje pokazały Wam, że w trudnych chwilach często kroczycie samotnie. To nie jest dobra prognoza na przyszłość, może czas przemyśleć podstawy tego związku? 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnikom ktoś zaproponuje dziś współpracę, to będzie strzał w dziesiątkę. Ostatnich kilka lat nauczyło Was łapać tego typu szanse, ponieważ mogą się więcej nie powtórzyć. Tak będzie i tym razem. 

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś planować szaloną imprezę w gronie najbliższych przyjaciół, każda taka chwila jest na wagę złota. Powrót do przeszłości bez obowiązków sprawia, że Ryby czują, że żyją.