Horoskop dzienny na wtorek 9 marca- Lwy będą dziś negocjować, Wodniki wybiorą się w podróż

Horoskop dzienny 9 marca. Czy we wtorek gwiazdy będą dla Ciebie łaskawe? Sprawdź swój horoskop i szykuj się na udany dzień.

Horoskop dzienny - Baran

Barany uskrzydlone nową znajomością będą dziś góry przenosić, nic nie będzie dziś dla Was za trudne. Wszystko potoczy się tak, jak sobie tego życzycie. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś zajęte sprawami zawodowymi, uzbierało się trochę zaległości, które teraz trzeba nadrobić. Krok po kroku przygotujcie się do ważnego podsumowania, ważne sprawozdanie Was dziś nie ominie. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta pomyślą dziś nad zmianą pracy, obecne miejsce nie do końca Was satysfakcjonuje. Pośpiech i duże wymagania nie pokrywają się w stanie konta. Może to już czas na nowe rozdanie? 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś przeżywać każdą wiadomość, Wasze serce zaleje gorące uczucie. Wszystko zmierza w dobrym kierunku, ale na odpowiedź, czy jest to miłość na całe życie, przyjdzie Wam jeszcze chwilę poczekać. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś ostro negocjować, ktoś przedstawi Wam do podpisania bardzo niekorzystną umowę. Lew to prawdziwy drapieżca, także biada temu, kto zechce go oszukać. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny wybiorą się dziś na zakupy, Waszym celem będzie strój typowy do pracy, ale pod wpływem wesołego Skorpiona czeka Was prawdziwe modowe szaleństwo.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zaczną dziś myśleć o urlopie, nawał pracy dał Wam się we znaki. To dobry moment, aby zaplanować coś niezwykłego dla całej rodziny. 

Zobacz wideo Czy do Polski trafi rosyjska szczepionka? "Jedynymi produktami, które mogą trafić na polski rynek, są produkty zweryfikowane"

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony zaczną gromadzić fundusze na dziką wyprawę, każdy grosz będziecie teraz zbierać do skarbonki. Już niedługo pojawi się szansa na dość duży dopływ gotówki, także możecie już pakować walizkę. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zechcą dziś zapomnieć o pracy i obowiązkach, krótka ucieczka w nieznane sprawi Wam wiele radości. Długie spacery na łonie natury to prawdziwa tradycja, której Strzelce są wierne. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce odetchną dziś z ulgą, Wasze starania przynoszą efekty i teraz można wreszcie trochę odpocząć. Podczas gdy problemy są pod kontrolą, czas na całkiem nowy rozdział w związku. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś podróżować służbowo, dłuższa przejażdżka sprawi, że uda Wam się przemyśleć wiele spraw. Problem, który męczył Was od dłuższego czasu znajdzie w końcu swoje rozwiązanie.

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś zadowolone z obrotu spraw urzędowych. Decyzja, na którą czekacie od dłuższego czasu, właśnie zostanie podjęta na Waszą korzyść. Teraz wszystko już pójdzie gładko.