Horoskop dzienny na czwartek 11 marca - Bliźnięta przeprowadzą dziś poważną rozmowę

Horoskop dzienny 11 marca. Tydzień chyli się ku końcowi, czy czeka Cię intensywny czwartek, a może znajdziesz chwilę na weekendowe plany?

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą się dziś zastanawiać, co poszło nie tak. Dlaczego ktoś nagle robi krok do tyłu kiedy wszystko szło tak dobrze? Być może wina leży po Waszej stronie, pośpiech to najgorszy doradca. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki obudzą się dziś lżejsze o kilka decyzji. Wszystko nagle zaczyna się układać, nie musicie się już martwić o przyszłość, czas na nowy rozdział. Teraz będzie już dużo prościej i z górki! 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta przeprowadzą dziś poważną rozmowę z partnerem, który ostatnimi czasy zbyt dużo zrzuca na Wasze barki. Dłużej tak być nie może, proście o pomoc, to żaden wstyd nie dawać rady.

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś planować kolejne kroki, w biznesie trzeba działać szybko, dlatego nie zawracajcie sobie dziś głowy niepotrzebnymi sprawami. Cel jest już naprawdę blisko, tylko trzeba się skupić. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś triumfować na całej linii, Wasz upór i wysiłek właśnie przynosi pierwsze rezultaty, które są naprawdę imponujące. Oby tak dalej! 

Horoskop dzienny - Panna

Panny wybiorą się dziś na randkę, po intensywnym tygodniu zaczniecie celebrować weekend ze znacznym wyprzedzeniem. Miłe chwile sprawią, że Panny zaczną myśleć o przyszłości, wszystko zaczyna się układać. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś śpieszyć się z ważnym terminem. Podbramkowa sytuacja stanie się źródłem stresu, na szczęście z pomocą przybędą Wam dobrze zorganizowane Bliźnięta. Wszystko zakończy się pomyślnie. 

Zobacz wideo Legendy "Solidarności". Choć nie ma już ich z nami, to dzięki nim żyjemy w wolnej Polsce

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony czekają miłe chwile z dala od zgiełku miasta. To czas na budowę relacji i podróż do własnych myśli. Już niedługo zacznie się zupełnie nowy rozdział w Waszym życiu, to będzie naprawdę dobry okres! 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś łagodzić konflikty, ktoś próbuje namieszać w najbliższym otoczeniu. Finalnie zapanuje zgoda, a to dzięki wysiłkom Strzelca, jak nikt potraficie porozumieć się z każdym. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce otrzymają dziś miłą niespodziankę, tym razem partner naprawdę się postara. Cierpliwość i kompromis towarzyszą Wam teraz na każdym kroku i już widać efekty. O to właśnie chodzi, o uważność na drugiego człowieka. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą spędzać wieczór w samotności, ostra kłótnia z partnerem sprawiła, że nastały chwile ciszy. Czy uda Wam się przezwyciężyć problemy i zapomnieć o pretensjach? Odpowiedzi szukaj w małych gestach. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś powoli zmierzać w stronę weekendu, wypoczynek zdecydowanie Wam się należy. Czas z przyjaciółmi osłodzi trudy całego tygodnia, warto budować takie wspomnienia. 

Copyright © Agora SA