Horoskop dzienny na piątek 12 marca- Ryby otrzymają dziś cenną wskazówkę, Panny zaskoczą partnera odważną deklaracją

Horoskop dzienny 12 marca. Co wydarzy się w piątek? Za Tobą trudny tydzień? Sprawdź, w jakim nastroju wejdziesz w ten weekend?

Horoskop dzienny - Baran

Barany spróbują dziś odbudować relację, na której bardzo im zależy. Warto zastosować złotą zasadę, która mówi o tym, aby dawać w związku dokładnie tyle, ile otrzymujemy. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś marzyć o weekendzie, zawodowe obowiązki stają się już nie do zniesienia. Miły telefon poprawi Wam humor, zapragniecie zorganizować filmowy piątek w doborowym towarzystwie. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś sprawdzać swoje zdrowie, coś, co nie daje Wam spokoju, na szczęście okaże się błahostką. Ze spokojem możecie patrzeć w przyszłość. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś analizować za i przeciw chodzi Wam po głowie pewna inwestycja. Wszystkie niespodziewane wydatki warto przedyskutować z partnerem, zwłaszcza jeśli dysponujecie wspólnym budżetem. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zaplanują dziś miły wieczór w gronie przyjaciół. To, co kiedyś wydawało Wam się zbędną rozrywką, teraz nabiera sensu. Nie da się żyć tylko pracą, to nie ma sensu. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zaskoczą dziś partnera odważną deklaracją, reakcja z drugiej strony będzie pozytywna. Nie ma na co czekać, życie i tak płynie. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zechcą dziś odpocząć w samotności, ostatnich kilka dni dało Wam w kość i teraz czas na regenerację ciała i umysłu. Domowe spa, spacer, dłuższa drzemka- to wszystko Wam się przyda. 

Zobacz wideo Rekordowe ceny prądu, a to nie koniec. „Czekają nas kolejne podwyżki”

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś szykować się na nowe, w związku z tym czeka Was rajd po sklepach oraz wertowanie ogłoszeń. Gwiazdy wieszczą przeprowadzkę, być może nawet do innego miasta. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zapomną dziś o pracy, na biurowych korytarzach będziecie snuć plany na weekend. To ważne, aby nikogo w nich nie pominąć, ktoś może poczuć się urażony. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś zastanawiać się, jak trochę zaoszczędzić. W perspektywie macie odważną inwestycję i teraz nadszedł czas na poszukiwanie funduszy. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki otrzymają dziś cenną radę, którą warto zapamiętać. Sprawdzi się zarówno w życiu osobistym jak i w biznesie. Czas na nowe porządki, czy się to komuś podoba, czy nie. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby otrzymają dziś bardzo dobrą wiadomość, na którą czekają od dawna. Brakujący element rybiej układanki sprawi, że Wasze plany nabiorą rozpędu.