Horoskop dzienny na sobotę 13 marca- Byki będą dziś zagubione w uczuciach, Raki skrywają tajemnicę, która być może wyjdzie na jaw

Horoskop dzienny 13 marca. Czeka Cię pracowita sobota, a może uda Ci się wreszcie odpocząć? Który znak może liczyć na wesołą imprezę? Sprawdź z nami horoskop na weekend.

Horoskop dzienny - Baran

Barany czeka samotny weekend, nie wszystko udało się wyjaśnić i teraz nadszedł czas na przemyślenia. Humor poprawi Wam dawno niewidziany przyjaciel, który zaproponuje spotkanie. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś zastanawiać się, czy to jest przyjaźń, czy kochanie. Uczucie, które pojawiło się w Waszym życiu to totalne zaskoczenie. Być może nie warto szukać szczęścia daleko. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zaszyją się od rana w kuchni, gotowanie to Wasze wielkie hobby, czas przetestować nowy przepis. Dzień zakończy wesoła uczta w gronie najbliższych przyjaciół. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki mają pewną tajemnicę, która powoli zaczyna wypływać na światło dzienne. Zanim nowa sytuacja wszystkich zaskoczy, warto porozmawiać w cztery oczy z najbardziej zainteresowaną osobą. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś odsypiać wczorajszy wieczór, popołudnie zleci Wam na zakupach i drobnych przyjemnościach. To, co kiedyś nie miało sensu, teraz nabiera zupełnie innego znaczenia. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zaczną ostre przygotowania do nowej roli. To miłe, że obok Was jest ktoś, kto patrzy w tę samą stronę. Wszystko układa się tak, jak powinno. Panny są bardzo szczęśliwe. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś uczestniczyć w pewnym rodzinnym projekcie. Wasz wkład i doświadczenie okażą się kluczowe na drodze do sukcesu. Wspólna praca zakończy się miłą kolacją pełną wspomnień i dobrej energii. 

Zobacz wideo Nowe obostrzenia od 15 marca w woj. lubuskim i mazowieckim. Na razie regulacje będą obowiązywały do 28 marca

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś wątpić w słuszność podjętej decyzji, ale nie ma się czym martwić. Chodzi o to, żeby iść do przodu, wątpliwości są naturalną częścią procesu. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś gotowe na odważne kroki. Czas na poważne decyzje, które zmienią życie całej rodziny na lepsze. Nie ma sensu dłużej czekać, to właściwy moment. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zwrócą się o pomoc do pewnego autorytetu, ale uwaga: gwiazdy przypominają, że za każde zobowiązanie przyjdzie Wam kiedyś zapłacić. Cena może być bardzo wysoka. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś szukać nici porozumienia, która została zerwana. Gwiazdy mówią wprost o tym, że ktoś nadal czeka na przeprosiny. Bez tego gestu nic się nie uda. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą szykować się do wspaniałej imprezy, w końcu dojdzie do spotkania, na które czekacie od dawna. Tak samo sytuację widzi druga strona, uczucie, które Was łączy jest czymś wyjątkowym. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.