Horoskop dzienny na wtorek 16 marca- Lwy będą dziś czarować otoczenie, Wodniki odniosą wielki sukces

Horoskop dzienny 16 marca. Sprawdź, jak potoczy się wtorek. Czy gwiazdy będą dziś dla Ciebie łaskawe?

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą mogły dziś liczyć na kogoś, kto został przez Was spisany na straty. Prawdziwa miłość często zaczyna się od przyjaźni, a jej siłę poznajemy w trudnych czasach. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki powoli zaczynają snuć plany na temat przyszłości, która w końcu rysuje się w kolorowych barwach. Nowe uczucie sprawia, że odnajdziecie wiele siły i nikt nie będzie w stanie Wam przeszkodzić. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą powoli godzić się z nową sytuacją, uczucie, które wydawało Wam się bardzo silne, teraz niespodziewanie wygasa. Serce nie sługa, ale bez obaw Wasz los też się niedługo odmieni. 

Mandale - co to jest i kiedy się je wykonuje?Mandale - co to jest? Poznaj ich znaczenie i wpływ na nasze życie

Horoskop dzienny - Rak

Raki poczują dziś duże zmęczenie, intensywna praca nad nowym zadaniem daje Wam się we znaki. Kluczem do dobrego zdrowia jest odpoczynek, tego nie możecie sobie odmawiać. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś otaczać się aurą tajemnicy, ktoś od dłuższego czasu próbuje przemówić do Waszego serca. Być może to właśnie dziś Lew wyjawi swoje plany, ale pewności nie ma. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny postawią dziś pewną sprawę na ostrzu noża. Nie da się dalej działać według starego schematu, albo ktoś weźmie odpowiedzialność za swoje czyny, albo przyjdzie czas pożegnań. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi wezmą dziś dzień wolny od obowiązków, w pracy i tak macie wszystko pod kontrolą. Taki mini urlop po prostu Wam się należy. Podczas błogiego leniuchowania przychodzą Wam najlepsze pomysły. 

Zobacz wideo Co z sezonem weselnym? "Decyzje, co do luzowania obostrzeń, będą odważniejsze"

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś kłębkiem nerwów, ale bez obaw wszystko potoczy się po Waszej myśli i już wieczorem będziecie świętować sukces. Ciężka praca właśnie przynosi owoce. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą cieszyć się z dobrze podjętej decyzji. Ten ruch znacznie przyspieszy prace nad projektem, który ciągnie się latami. To duża ulga dla Strzelca, prawdziwa oszczędność czasu i pieniędzy. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce już wiedzą, że to na czym naprawdę Wam zależy, jest bardzo blisko. Słowa wypowiedziane w gniewie bolą, ale zawsze jest szansa na nowy początek. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś świętować mały sukces, rozmowy z ostatnich kilku miesięcy wreszcie zaczynają przynosić efekty. To, co teraz udało Wam się osiągnąć, będzie procentować przez kolejne lata. 

Krzyż celtycki - dowiedz się, co symbolizuje.Krzyż celtycki - łączy nas ze wszechświatem i odpędza problemy? [Symbolika i pochodzenie]

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zapomną dziś o całym świecie, romantyczne chwile sprawią, że znikną wszystkie problemy. O związek należy dbać zawsze nie tylko od święta, na szczęście Ryby mają obok siebie naprawdę wyjątkowego partnera.