Horoskop dzienny na środę 17 marca- Panny będą dziś triumfować, Wodniki skupią się na sprawach rodzinnych

Horoskop dzienny 17 marca. Sprawdź, jak potoczy się środa. Czy środek tygodnia przyniesie Ci trochę wytchnienia, a może nowe obowiązki?

Horoskop dzienny - Baran

Barany poczują się dziś znacznie lepiej, problemy z ostatnich kilku tygodni znikną, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. To, co kiedyś było dla Was nie do przeskoczenia, teraz przestanie mieć najmniejsze znaczenie.  

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś analizować za i przeciw. Na horyzoncie rysuje się pewna inwestycja, która pochłonie co prawda wiele funduszy, ale przyniesie też wiele radości. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta poczują się dziś oszukane, ktoś, kto miał zadbać o Wasze bezpieczeństwo, teraz zmienił obiekt zainteresowań. Stare przysłowie mówi o tym, aby nie liczyć na cudzą pomoc. To ważna lekcja na przyszłość. 

Młot Thora - co to jest i jakie ma właściwości?Młot Thora - kto powinien go nosić? Poznaj moce i działanie

Horoskop dzienny - Rak

Raki poczują dziś, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Wasze obawy okażą się bezpodstawne, wokół siebie macie prawdziwych specjalistów, którym spokojnie możecie delegować nawet trudne zadania.  

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś igrać z ogniem. Nie warto bawić się cudzymi uczuciami, taka zabawa może mieć bardzo zły finał. Lwy powinny być ostrożne - nie kochasz? Nie rób nadziei. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś triumfować, Wasze prośby w końcu zostaną wysłuchane. Ktoś zda sobie sprawę z powagi sytuacji i przestanie wystawiać cierpliwość Panny na próbę. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś pełne sił na nowy początek. Chwila tylko dla siebie sprawiła, że wracacie silniejsze. To, co kiedyś wydawało się niemożliwe, teraz stanie się proste i oczywiste. 

Zobacz wideo Jak będzie wyglądał sezon ślubny i wakacyjny?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony zaplanują krótki urlop, ten wypoczynek po prostu Wam się należy. To, co kiedyś było nieosiągalne, teraz staje się codzienną rutyną, miło popatrzeć jak dużo udało Wam się osiągnąć. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zechcą dziś jeszcze raz omówić wszystko z partnerem, decyzje, które teraz zostaną podjęte, będą miały kluczowy wpływ na Waszą wspólną przyszłość. Nie warto działać w pośpiechu. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś składać swoje życie na nowo, odrzucicie wszystkie dobre rady i liczne podszepty. Na koniec dnia liczy się dwójka ludzi, których łączy uczucie i nic więcej. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zechcą dziś poświęcić czas komuś, kto od dawna tego potrzebuje. Pod nadmiarem obowiązków zdarzało Wam się zapomnieć o bliskich. Teraz ta tendencja zwyczajnie się odwróci z korzyścią dla wszystkich. 

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś bardzo skupiona na pracy. Przyszedł czas, kiedy okazja goni okazję i nie możecie tracić takich szans. Na szczęście partner rozumie system Waszej pracy i nie będzie rościł pretensji.