Horoskop dzienny na piątek 19 marca- Strzelce będą dziś bujać w obłokach, Wodniki czeka modowa rewolucja

Horoskop dzienny 19 marca. Czy końcówka tygodnia rysuje się w różowych barwach? Sprawdź, w jakim nastroju rozpoczniesz weekend.

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś planować spotkanie w gronie przyjaciół, Wasze myśli będą krążyć wokół weekendu od samego rana. Przełożeni Wam to jednak wybaczą, w pracy nikt nie stara się bardziej niż Baran. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki lubią mieć wszystko pod kontrolą, tymczasem w Waszym życiu pojawiła się bardzo artystyczna dusza. Czy to połączenie sprawdzi się tym razem? Czas pokaże, doświadczenie Byka mówi, że mogą być problemy. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś bardzo się starać, podczas gdy reszta zespołu na twarzach ma wypisane ''Weekend'', Wy nadal będziecie walczyć o słupki. Przełożeni to docenią, już wkrótce czeka Was awans. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki mają pewien pomysł na biznes, to coś, co zawsze chodziło Wam po głowie. Dobrze się składa, bo na hobby zarabia się najwięcej. Czas na rozłożenie skrzydeł. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy spotkają się dziś z kimś w charakterze mentora. Nawet król dżungli potrzebuje czasem rady i nie ma w tym nic dziwnego. Cała trudność polega na tym, jak okrągłe słowa zamienić w czyny. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zaplanują dziś miłe spotkanie, przyjaciele będą podziwiać efekty Waszej pracy. To, co innym przychodzi z trudem, Panny robią od ręki. Może warto pomyśleć nad zmianą zawodu? 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zechcą dziś trochę odetchnąć, ostatnio Wasze dni pędzą jak szalone. Niby jest parę osób do pomocy, ale to i tak na Was spoczywa cała odpowiedzialność, czas na porządny reset. 

Zobacz wideo Dlaczego pracownicy sklepów nie są w pierwszej grupie szczepień?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony wezmą dziś udział w randce w ciemno, przyjaciele postawią Was w trudnej sytuacji. Finalnie rozmówca Skorpiona okaże się przemiłą osobą, być może to właśnie ta znajomość ma przed sobą przyszłość? 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zapomną dziś o całym świecie, piątek dla Was oznacza odpoczynek, tak będzie i tym razem. Już od rana zaczniecie skrupulatnie planować wieczór po to, aby oczarować pewną Rybę. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś pakować walizkę, czeka Was krótki wyjazd. To prezent od losu, który pomoże Wam podjąć ważną decyzję. Odpowiedź nasunie się sama u kresu podróży. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zaczną dziś porządki w szafach i szybko okaże się, że nie macie się w co ubrać. Tymczasem wiosna zobowiązuje, nowy sezon puka do drzwi Wodnika. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zrozumieją dziś, że to, co dzieje się wokół nie ma znaczenia, na koniec dnia liczy się tylko najbliższa rodzina. Reszta to tylko statyści, którymi nie warto się przejmować.