Horoskop dzienny na sobotę 20 marca- Koziorożce przeżyją dziś szok, Panny będą liczyć pieniądze

Horoskop dzienny - 16 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]. Jak potoczy się ta sobota? Czy gwiazdy będą dla Ciebie łaskawe?

Horoskop dzienny - Baran

Barany sobotę spędzą samotnie. Weekend to czas na regenerację i tym razem nie zamierzacie z niej rezygnować. Potrzeby i plany partner zejdą na drugi plan.

Horoskop dzienny - Byk

Byki czeka dziś ostra kłótnia, różnice w poglądach mogą okazać się nie do przeskoczenia. Nie warto kruszyć kopie o sprawy na które macie wpływu. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zaplanują sobotnie porządki, to dobry sposób na pozbycie się stresu i idealnie poukładane wnętrza. Wieczorem ktoś zaproponuje Wam spotkanie, na które Bliźnięta nie będą gotowe. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś analizować wszystkie za i przeciw. Propozycja pewnej współpracy jest kusząca, ale czy warto stawiać wszystko na jedną kartę? Czas pokaże, zacznij od małych kroków. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zostawiły pracę za drzwiami i weekend poświęcą rodzinie. To czas budowania więzi i wspólnych zabaw. Wspólne chwile zaowocują w  przyszłości. Kochająca się rodzina to najlepsze wsparcie. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś liczyć pieniądze, macie w planach większy zakup i teraz czas spojrzeć prawdzie w oczy. Na szczęście szybko okaże się, że wrodzona oszczędność Panien pozwala na dodatkowe atrakcje. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś robić porządki w ogrodzie lub na działce. Ruch na świeżym powietrzu dobrze Wam zrobi. Wiosenne słońce bywa zdradliwe, dlatego koniecznie zabierzcie ze sobą ciepłe ubranie. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony zostaną dziś zasypane wiadomościami, ktoś bardzo liczy na dalszy rozwój znajomości, ale Skorpiony znane są z tego, że same rozdają karty i to do nich należy ostateczna decyzja. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce czeka miła, leniwa sobota. Wszelkie obowiązki odejdą na bok, teraz czas na błogi spokój. Gwiazdy radzą wyłączyć telefon i wejść do świata własnych myśli. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce przeżyją dziś prawdziwy szok, ktoś zachowa się wobec Was bardzo niegrzecznie. Na szczęście nie jest to osoba, na którą jesteście skazani na co dzień, dlatego przykry incydent szybko odejdzie w zapomnienie. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zorganizują dziś rodzinne spotkanie, pewne sprawy wymagają wyjaśnienia. To, co teraz zostanie powiedziane, będzie miało duży wpływ na przyszłość wszystkich zainteresowanych. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś spędzać czas na przemyśleniach, uda Wam się dojść do kilku ciekawych wniosków. To, co kiedyś wydawało Wam się nie do przeskoczenia, teraz jest zwykłą błahostką.