Horoskop dzienny na poniedziałek 22 marca - Bliźnięta czeka awantura, Wodniki wybiorą się w podróż

Horoskop dzienny 22 marca. Czy czeka Cię coś pozytywnego lub negatywnego w poniedziałek? Sprawdź, jak zaczniesz tydzień i co masz zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś analizować pewien projekt, który przełożeni już dawno spisali na straty. Bystry umysł Barana pozwoli spojrzeć na sprawę z całkiem innej strony. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą bardzo zajęte aż do późnego popołudnia. Są sprawy, które nie mogą czekać i od Waszej pracy zależy los kilku osób. Wieczorem Byki będą chciały odpocząć, tymczasem partner czeka na rozmowę. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta tydzień rozpoczną od wielkiej awantury za sprawą pewnej pomyłki. Ktoś nie dopilnował swoich obowiązków, a negatywne skutki spadną na cały zespół. 

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś rozdawać karty od samego rana, to właśnie Wasz pomysł spotka się z aprobatą ze strony przełożonych. Ktoś zechce popsuć Wam szyki, ale dla Raka to nieistotne. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zaczną nowy tydzień od miłego spotkania, podobno przyjaźni i interesów nie można mieszać, ale Wam się to udaje. To będzie bardzo owocna współpraca. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny przejdą dziś ważny test, szybko okaże się, że nie było się czym martwić. Strach ma wielkie oczy. Po południu czeka Was miłe spotkanie z dalszym krewnym. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś patrzeć na wszystko przez palce, nie macie dziś czasu ani głowy, aby wszystkiego idealnie dopilnować. Dobrym pomysłem będzie przekazanie części obowiązków. 

Zobacz wideo Konieczny: Pacjenci niecovidowi często trafiają do szpitala, gdy na pomoc jest za późno

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś szaleć na zakupach, być może uda Wam się przy okazji odwiedzić też fryzjera i kosmetyczkę. To taki mały prezent na wiosnę, dobrze się składa, bo wieczorem czeka Was spotkanie z ukochaną osobą.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zaczną dzień spokojnie, ale już koło południa spadnie na Was duża część obowiązków kogoś, kto wyraźnie leniuchuje za biurkiem. Celna uwaga przywróci porządek. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś odpoczywać, weekend obfitował w emocje. Teraz przyszedł czas na wyciszenie. Wszystko się ułoży, wystarczy poczekać. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki czeka dziś podróż służbowa, kilka godzin w samochodzie pozwoli zebrać myśli. Ostatnie wydarzenia sprawiły, że towarzyszy Wam strach, który nie powinien mieć miejsca. 

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś bardzo zajęte, biada temu, kto tego nie zrozumie. Harmonogram dnia dla tego znaku to prawdziwa świętość, wbrew pozorom Ryby lubią działać według planu i nie znoszą, gdy wszystko zaczyna się sypać.