Horoskop dzienny na wtorek 23 marca - Raki czeka dziś podróż, Panny przejdą totalną metamorfozę

Horoskop dzienny 23 marca. Horoskop służy do przewidywania najbliższej przyszłości. Sprawdź, czy we wtorek gwiazdy będą dla Ciebie łaskawe.

Horoskop dzienny - Baran

Barany usłyszą dziś niepokojącą plotkę, która zawiera ziarnko prawdy. Czy jest się czym martwić? Zdecydowanie nie, ale warto całą sprawę dokładnie przemyśleć. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś prowadzić ważne spotkanie, to co teraz uda Wam się osiągnąć, zaprocentuje w najbliższej przyszłości. Czas spojrzeć poważnie na sprawy zawodowe, to jest ten moment. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś leniwie snuć się po biurze, problemy dnia poprzedniego udało się szybko rozwiązać i teraz czas na rutynę, która pozwoli Wam trochę odpocząć. 

Czakra - co to jest?Czakra - co to jest? Na czym polega oczyszczanie czakr i jakie są ich kolory?

Horoskop dzienny - Rak

Raki wybiorą się dziś w podróż, towarzystwa dotrzyma Wam wesoły Skorpion, razem zaczniecie pracę nad ciekawym pomysłem, który przyniesie dodatkowe pieniądze. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś zastanawiać się, czy druga strona czuje to samo. Do pracy nie powinno się mieszać, uczuć, ale taka miłość zdarza się raz w życiu. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś eksperymentować z wizerunkiem, odważny kolor włosów wprowadzi wyższą temperaturę w sypialni. To dobry czas dla związku i dobrego samopoczucia każdej Panny. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi wykryją błąd, który nie powinien mieć miejsca, sprawy nie da się też zamieść pod dywan. To odpowiedni moment na reorganizację pracy, tak dłużej być nie może. 

Zobacz wideo Konieczny o trzeciej fali wirusa: Sytuacja jest bardzo niestabilna

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś niezadowolone ze swoich zarobków. Praca idzie Wam szybko i sprawienie, co więcej co chwile przychodzicie do szefa z nowym pomysłem, ale nie widać tego na koncie. Być może to czas na zmianę. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś bujać w obłokach, pewne marzenie, które kiedyś było niedostępne, teraz zaczyna nabierać realnych kształtów. To dobry czas na marzenia, odwagi!  

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce przeprowadzą dziś poważną rozmowę z partnerem, który wyraźnie nie wie, jak może Wam pomóc i unika wysiłku na każdym kroku. Czas postawić sprawę jasno, tak dalej być nie może. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki uspokoją dziś swoje emocje, ostatni czas nie był dla Was łaskawy, ale teraz już będzie z górki. Czas pogodzić się z sytuacją i iść dalej. 

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby dotrą dziś na sam koniec internetu, zakupy on-line pochłoną Was bez reszty. Czy stan konta pozwala na takie szaleństwo? Mierz siły na zamiary. 

Horoskopy