Horoskop dzienny na piątek 26 marca - Byk zostanie poproszony o przysługę, Raki przeprowadzą dochodzenie

Horoskop dzienny 26 marca. Sprawdź, jak potoczy się początek weekendu i co masz zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Barany zechcą dziś zapomnieć o obowiązkach i już w porze lunchu zaczniecie dzwonić po znajomych z propozycją spotkania. Czeka Was interesujący wieczór. 

Horoskop dzienny - Byk

Ktoś poprosi dziś Byka o drobną przysługę, która niestety rozciągnie się na cały wieczór. Piątek należy uznać za stracony, chyba że Byk się nie zgodzi. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś świętować start nowego biznesu. To, co jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe, teraz nabiera rozpędu. Zapamiętajcie ten moment na długo, tak wyglądają spełniające się marzenia. 

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś prowadzić małe dochodzenie, marzy Wam się powrót do przeszłości, ale najpierw trzeba sprawdzić, czy drzwi nie zostały całkowicie zamknięte. Z pomocą jak zwykle pośpieszą Wam przyjaciele. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś obcować z naturą, to miła odmiana po tygodniu przy monitorze komputera. To moment, kiedy możecie odpocząć i spędzić czas z ludźmi, na których naprawdę Wam zależy. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą analizować to, co wydarzyło się wczoraj. Czy było to tylko niezobowiązujące spotkanie, a może pierwsza randka? Pośpiech jest złym doradcą, warto poczekać na rozwój sytuacji. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zaraz po 17.00 wyłączą telefon, ten tydzień na długo zapisze się w Waszej pamięci, jako wyjątkowo trudny. Ulubione wino i pizza pomogą Wam skutecznie zapomnieć o zmęczeniu i troskach.

Zobacz wideo Twardy lockdown od niedzieli? Arłukowicz: Klękamy przed wirusem

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś badać grunt pod nowy związek, czy ta znajomość ma przyszłość? Czas pokaże, gwiazdy radzą nie robić nic na siłę. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zaczną weekend od generalnych porządków, szybko okaże się, że Wasza przestrzeń wcale nie jest mała, trzeba ją tylko odgruzować. Wieczorem ktoś bliski sercu zadzwoni z zaskakującą propozycją. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce wrócą dziś na ziemię, po miłych chwilach nie będzie śladu, obowiązki boleśnie o sobie przypomną. Wieczorem zaskoczy Was telefon od jednego ze współpracowników. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś niepocieszone, nie wszystko ułoży się po Waszej myśli. To, co kiedyś było oczywiste, teraz jest praktycznie niemożliwe. Życie pisze własne scenariusze. 

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś wspominać stare czasy, kiedy wszystko było proste. Teraz pod natłokiem obowiązków praktycznie nie możecie pozwolić sobie na wypoczynek. Warto to zmienić, zanim będzie za późno.