Horoskop dzienny na sobotę 27 marca - Barany będą dziś leniuchować, Wagi wybiorą się w odwiedziny

Horoskop dzienny 27 marca. Sprawdź, czy weekend rysuje się w kolorowych barwach, jak potoczy się ta sobota?

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś wstawać z łóżka tylko po to, aby zabrać z kuchni kolejne smakołyki. Zapowiada się bardzo smaczna i bardzo leniwa sobota. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś nadrabiać zaległości, ostatnio w pracy zrobiło się trochę gorąco i niestety trzeba zabrać pracę na weekend. Wieczorem, ktoś zadzwoni do Byka z miłą wiadomością. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś bardzo zapracowane, podczas gdy inni odpoczywają, Wy kujecie żelazo, póki gorące. W końcu trzeba pomóc marzeniom. 

Znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy, ma silny wpływ na charakter, i to już od najmłodszych latZodiakalne dzieciaki. Jaki wpływ na charakter dziecka ma znak zodiaku?

Horoskop dzienny - Rak

Raki zrobią dziś wszystko, aby ktoś zechciał poświęcić Wam chwilę. Zaistniała sytuacja wynika z zachowania Raka i zanim zaczniecie cokolwiek wyjaśniać, trzeba zacząć od przeprosin. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś w swoim żywiole, grupa ulubionych osób, piękne okoliczności przyrody. Już dawno w życiu nie było wam tak dobrze, tylko czy uda się to powtórzyć? 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś bardzo szczęśliwe, wszystko za sprawą jednej wiadomości. Obiekt Waszych uczuć także z zachwytem spogląda w stronę Panny. Gwiazdy wróżą Wam związek. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś składać komuś wizytę, nie będzie to prosta sytuacja. Od ostatniego spotkania minęło sporo czasu i nie wiecie nawet o czym, by tu porozmawiać.  

Zobacz wideo Kiedy turystyka w Izraelu odżyje? „Chęci są, ale trochę nie ma odwagi”

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony stracą zainteresowanie, ktoś, kto wydawał Wam się bliski, totalnie stracił w oczach Skorpiona. Niektóre zachowania są po prostu niedopuszczalne, nie ma się co oszukiwać. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś prowadzić poważne rozmowy, inwestycja, która pojawiła się na horyzoncie, właśnie nabiera realnych kształtów. Trzeba wszystko ustalić i podpisać umowy. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś szykować wystawny obiad, nie jest to takie proste, o pomoc poprosicie więc zaradnego Lwa. Czy warto się starać? Wasza praca zostanie doceniona. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś liczyć fundusze, ciągle brakuje Wam na podstawowe wydatki, być może do tej pory mogliście liczyć na pomoc, która właśnie się kończy. Czas na pracę na własny rachunek. 

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zechcą dziś wreszcie odpocząć, ostatni tydzień nie był dla Was łaskawy. Na szczęście wszystko udało się doprowadzić do końca i teraz można spokojnie wylegiwać się na kanapie.

Horoskopy