Horoskop dzienny na niedzielę 28 marca- Wagi będą dziś podejmować gości, Wodniki czeka ostra kłótnia

Horoskop dzienny 28 marca. Horoskop służy do przewidywania najbliższej przyszłości. Sprawdź, jak zakończy się ten tydzień. Co czeka Cię w niedzielę?

Horoskop dzienny - Baran

Barany czeka dziś maraton spotkań rodzinnych. Ktoś koniecznie będzie chciał z Wami dziś o czymś porozmawiać, ale zwyczajnie się to nie uda. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki zaliczą dziś ostrą kłótnię z partnerem, po nieprzespanej nocy Byki marzą o spokoju. Tymczasem druga strona ma już grafik pełen spotkań.  

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta przejdą dziś na dietę, złe samopoczucie plus ziemista cera nie bierze się znikąd. To dobry czas, żeby o siebie zadbać, nie przegapcie tego magicznego momentu. 

Ezoteryka - co to jest?Ezoteryka - co to jest i czym się zajmuje?

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś pełne skruchy, nie zawsze wszystko wychodzi tak, jak powinno. Partner może mieć do Was uzasadnione pretensje. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą powoli wracać do rzeczywistości, na myśl o poniedziałku zaczyna boleć Was żołądek? Może to już czas na ostry zakręt w życiu i zmiany, które wyjdą Wam na dobre. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą się dziś szykować na randkę, wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Spotkanie okaże się bardzo udane, a już niedługo czeka Was nawet wspólny wyjazd. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś podejmować gości. Ktoś ot, tak stwierdzi, że chce przyjechać. Nie jest to po Waszej myśli, ale dla dobra ogółu lepiej się dostosować. 

Zobacz wideo Izrael wygrał z wirusem? „Świętujemy, ale trzymamy gardę”

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś czarować kogoś, kto już od jakiegoś czasu przyprawia Was o szybsze bicie serca. To, czy teraz uda Wam się porozumieć może mieć wpływ na całą Waszą przyszłość. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce czeka zderzenie z rzeczywistością, coś, co miało kosztować niewiele, może pochłonąć wszystkie Wasze oszczędności. Czy gra jest wart świeczki? 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce czeka dziś kłótnia z partnerem, który nie szanuje Waszych granic. Praca i potrzeba regeneracji jest dla Was bardzo ważna, druga strona powinna to zrozumieć. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki powiedzą dziś głośno o tym, co od dawna leży Wam na sercu. Konfliktów nie da się w nieskończoność zamiatać pod dywan. W końcu coś musi pęknąć. 

Karta tarota - 17 gwiazdaKarty tarota - karta Gwiazda

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś stawiać ostre warunki, partner musi wiedzieć, że nie decyduje o wszystkim. Łagodny charakter Ryb to tylko pozory, warto o tym pamiętać, zanim, ktoś zdecyduje się wejść z nimi w otwarty konflikt. 

Horoskopy