Horoskop dzienny na poniedziałek 29 marca- Ryby będą dziś nieustępliwe, Panny otrzymają prezent

Horoskop dzienny 29 marca. Sprawdź, jak rozpocznie się ten tydzień, czy gwiazdy będą dla Ciebie łaskawe?

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą od rana bardzo zabiegane, szef poprosi Was o zestawienie z datą na wczoraj. Pomocną dłoń poda Wam rozsądna Waga, wszystko zakończy się pomyślnie. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś oczekiwać przeprosin dokładnie tak, jak druga strona. Teraz wszystko zależy od tego, kto pierwszy ustąpi. Być może to do Was będzie należał pierwszy krok.  

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta rozpoczną dzień na sportowo, do pracy wybierzecie się piechotą. Pogoda sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu, warto wyciągnąć też rower lub rolki. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki poczują się dziś znacznie lepiej, dawne waśnie i kłótnie przejdą w niepamięć. Zaczniecie wszystko z nową kartą.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś planować zmiany w sferze zawodowej, obecne stanowisko i tryb pracy nie spełnia Waszych oczekiwań. Czas zacząć działać. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny otrzymają dziś miły podarunek od partnera. Takie drobiazgi są najlepszym dowodem na to, że ktoś o Was myśli i o Was zabiega. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi z chęcią wrócą dziś do obowiązków. Weekend totalnie Was wyczerpał, teraz czas na dobrze znaną rutynę i tego właśnie Wam teraz potrzeba. 

Zobacz wideo Przedsiębiorcy toną przez lockdown i liczą straty w miliardach. "Studio Biznes" pyta o koło ratunkowe

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony otrzymają dziś zaproszenie na randkę, przygotowania ruszą pełną parą od samego rana. Wszelkie obowiązki zejdą na bok. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś szukać rozwiązania problemu, przez który Wasze plany i marzenia zwalniają. Zależy Wam na czasie, liczą się więc wszystkie możliwe opcje. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce spakują dziś walizki i zechcą uciec w nieznane. Emocje wezmą górę i być może to właśnie dziś zakończy się Wasz związek. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś wydawać pieniądze i to niestety nie na przyjemności. Zaległe rachunki i zobowiązania boleśnie o sobie przypomną. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś nieustępliwe, jeśli mocno Wam na czymś zależy, to nie ma przeproś. Jak burza wpadniecie tam, gdzie bije źródło Waszych problemów. 

Copyright © Agora SA