Horoskop dzienny na środę 31 marca- Byki stracą dziś cierpliwość, Ryby czeka akcja-regeneracja

Horoskop dzienny 31 marca. Sprawdź, co czeka Cię w środku tygodnia. Czy gwiazdy będą dla Ciebie łaskawe?

Horoskop dzienny - Baran

Barany wysłuchają dziś argumentów każdej ze stron, ale i tak nie uda się rozwiązać tego konfliktu od ręki. Dobrym rozwiązaniem będzie zmuszenie zwaśnionych stron do szczerej rozmowy. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki stracą cierpliwość, nie dla Was wieczna huśtawka uczuć. Główny cel Byka to spokój, w tym związku raczej czekają Was burze z piorunami. A może czas zweryfikować swoje oczekiwania? 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś cieszyć się pięknym słońcem za oknem, pyszną kawą i czyimś uśmiechem. Ostatnie wydarzenia sprawiły, że doceniacie każdy promyk. 

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny - Rak

Raki zechcą dziś trochę odpocząć, po dużym wysiłku czas na regenerację ciała i umysłu. Nie da się być zawsze na najwyższych obrotach, liczy się balans. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś częścią zespołu, po dłuższym namyśle zdecydujecie się na współpracę pomimo urażonych ambicji. To mądre podejście, które przybliży wszystkich do celu. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś sprawdzać, czy ktoś nie działa na Waszą niekorzyść. Drobne złośliwości najczęściej mają drugie dno. Warto to sprawdzić, zanim sprawy zajdą za daleko. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi otrzymają dziś miłą wiadomość, Wasza mądrość i doświadczenie pozytywnie wpłynęła na życie drugiej osoby. Z rolą mentora/mentorki jest Wam do twarzy. 

Zobacz wideo Coraz więcej martwych stref w Bałtyku. "Problem się pogłębia"

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą znudzone nową znajomością, chociaż ktoś bardzo się stara nic, z tego nie będzie. Nie ma pomiędzy Wami nic poza nicią sympatii i nic tego nie zmieni. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce złapią dziś wiatr w żagle, to co jeszcze chwilę temu wydawało się niemożliwe, dziś totalnie się spełnia. Lata wyrzeczeń teraz zaczynają przynosić efekty. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś składać swój mały świat na nowo, tym razem ta budowla będzie lepsza i trwalsza niż poprzednia. Wszystko się poukłada, po każdym deszczu wychodzi w końcu słońce. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki otrzymają dziś niepokojący telefon, czy Wasz rozmówca mówi prawdę? Już wkrótce sytuacja wyjaśni się sama, wystarczy tylko chwilę poczekać. 

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś wypoczywać, nie zawsze musicie być na 100%. Po okresie wzmożonej aktywności siły trzeba zwyczajnie zregenerować i Ryby nie są tu żadnym wyjątkiem.