Horoskop dzienny na wtorek 20 kwietnia - Lwy spędzą dziś miły czas z rodziną, Wodniki zaczną oszczędzać

Horoskop dzienny 20 kwietnia. Co przyniesie nowy dzień? Sprawdź, czy ten dzień będzie pomyślny...

Horoskop dzienny - Baran

Barany usłyszą dziś pochwałę od szefa, ale za miłymi słowami kryją się nowe obowiązki. Czas na intensywną pracę, dla Baranów to nic nowego. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki poczują dziś, że to, co złe już dawno za Wami. Teraz przyszłość rysuje się w kolorowych barwach. Czeka Was wiele niespodzianek, wystarczy otworzyć się na nowe. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś odpowiadać na pytania osób, które kiedyś nie były Wam przychylne. Teraz role się odwróciły i czas wprowadzić swoje porządki. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki poczują się dziś zmęczone. Nadmiar obowiązków sprawi, że zatęsknicie za weekendem. To, co może Was dziś uratować to mocna kawa plus gorąca plotka, która postawi na nogi całe biuro. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy czeka dziś duża dawka wzruszeń. Miło będzie powspominać stare, dobre czasy. Takie wspólne chwile są na wagę złota i warto je pielęgnować. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś odmienione. Szybka metamorfoza sprawi, że poczujecie się znacznie lepiej. Dawne troski odejdą w zapomnienie. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś budzić respekt, to co kiedyś wydawało Wam się normalne, teraz zacznie Wam przeszkadzać. Czy rola lidera jest Wam pisana? Czas pokaże. 

Zobacz wideo Nagrania z pierwszego lotu pierwszego wahadłowca Columbia w 1981 roku. Pomimo sporego ryzyka, trwająca nieco ponad dwa dni misja skończyła się dobrze

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś wypoczywać, po ostatnim wysiłku przyszedł czas na błogi relaks. Nic nie zepsuje Wam dziś humoru, nawet stos maili i kilka nieodebranych telefonów. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce podejmą dziś pewne wyzwanie, które zakończy się dla Was pomyślnie. Otoczenie doceni Strzelca, czekają Was miłe chwile w doborowym towarzystwie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce do reszty pochłonął dziś sprawy domowe. Są pilne sprawy, które nie mogą czekać i trzeba będzie odłożyć wszystko na bok. Pod koniec dnia wszystko się ułoży. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś liczyć pieniądze, to dobry czas na oszczędzanie. Zamiast dodatkowe kwoty wydawać na kolejne zachcianki, tym razem skierujecie je prosto na rachunek oszczędnościowy.

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś spieszyć się z pewnym terminem, który nie może czekać. Pomocną dłoń poda Wam Strzelec i razem uda Wam się dopiąć wszystko na ostatni guzik. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.