Horoskop dzienny na czwartek 22 kwietnia - Raki odreagują dziś stres, Lwy stoczą ostry spór

Horoskop dzienny 22 kwietnia. Sprawdź, co czeka Cię pod koniec tego tygodnia, czy Twoja droga będzie usłana różami? A może ktoś będzie Ci dziś rzucał kłody pod nogi?

Horoskop dzienny - Baran

Barany mają poczucie, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Prognozy są bardzo dobre i nie ma nic, co mogłoby zagrodzić Wam drogę do celu. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą analizować swoje uczucia, ostatnio Wasze serce bije mocniej w miejscu pracy. Czy gra jest warta świeczki? Czas pokaże. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś rozpamiętywać przeszłość, nie wszystko potoczyło się tak, jakbyście tego chcieli. Gwiazdy przypominają, że nic nie dzieje się bez przyczyny. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś robić generalne porządki, to skuteczny sposób na stres. Akurat ten czynnik ostatnio bardzo często pojawia się w Waszym życiu, co przekłada się negatywnie na zdrowie. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś prowadzić ostry spór, podczas gdy inni boją się wyrazić własne zdanie, a czasami nawet zapominają, jak się oddycha, Lwy bez ogródek wygarną dziś to, co leży im na sercu. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś szykować się na romantyczny weekend. Kto wie, może właśnie teraz padnie to ważne pytanie, na które czekacie od dawna. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś bardzo opiekuńcze, ktoś z Waszego otoczenia potrzebuje pomocy i niezawodna waga nie zawaha się ani chwili. 

Zobacz wideo Czy ozdrowieńcom wystarczy jedna dawka szczepionki?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś bardzo kapryśne, czym podziałają na nerwy współpracownikom. Ktoś po południu będzie chciał popsuć Wam szyki. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce docenią dziś partnera, który bardzo dobrze Wam życzy i dba o Was na każdym kroku. Czas na romantyczną kolację i duży bukiet róż, tak bez okazji. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś chodzić po lekarzach, rutynowe badania zabiorą Wam większą część wolnego czasu. Warto zabrać ze sobą dawno odkładaną książkę lub czasopismo. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki poczują dziś miętę do kogoś, kto do tej pory wydawał Wam się raczej poza zasięgiem. Teraz sytuacja uległa zmianie i nic już nie stoi na przeszkodzie na drodze do nowego uczucia. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby czeka dziś pasmo sukcesów. Otrzymacie niespodziewaną nagrodę a wraz z nią dopływ gotówki. To idealne warunki na start własnego biznesu warto o tym pomyśleć. 

Copyright © Agora SA