Horoskop dzienny na sobotę 24 kwietnia - Wagi czeka sentymentalna podróż, Byki będą chować się przed światem

Horoskop dzienny 24 kwietnia. Sprawdź, czy ta sobota będzie miłym dniem, a może wydarz się coś niespodziewanego?

Horoskop dzienny - Baran

Barany wybiorą się dziś na krótką wycieczkę w doborowym towarzystwie. Będzie też osoba bliska Waszemu sercu, może to czas, aby powiedzieć o swoich uczuciach. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki zechcą dziś zaszyć się w domu, ale ciągłe powiadomienia na telefonie nie dadzą Wam spokoju. Nie da się dalej ukrywać przed całym światem, czas stawić czoła problemom. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś otoczone całą rodziną, taka ilość uwagi może Was trochę przytłoczyć, ale już po chwili okaże się, że właśnie tego Wam było trzeba. Tak jest najlepiej. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś spać do południa, nikt i nic nie będzie w stanie zmienić Waszych leniwych planów. Taka regeneracja będzie Wam dziś bardzo potrzebna, sobota to będzie dzień ładowania baterii. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś komuś bardzo potrzebne, bliski przyjaciel wpakuje się w niezłe tarapaty i to właśnie do Lwa skieruje swoje kroki. Nie potraficie odmawiać bliskim w potrzebie, tak będzie i tym razem. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zaczną dziś skrupulatne przygotowania, partner będzie bardzo zaskoczony. Tymczasem dla dobrze zorganizowanej panny takie działanie to chleb powszedni. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi wyruszą dziś w krótką podróż, do miejsca, gdzie kiedyś spędzaliście czas w dzieciństwie. Przy okazji czekają Was miłe spotkania i długie rozmowy. 

Zobacz wideo Czy będzie podtrzymany obowiązek noszenia maseczek na świeżym powietrzu?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony po ciężkim tygodniu poczują się wyczerpane, po południu Ryba i Strzelec poprawią Wam humor i wszystko wróci na swoje miejsce. Uśmiech to naturalna ozdoba Skorpiona, nie warto z niej rezygnować. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zaplanują dziś imprezę, jak za starych dobrych czasów. Znajome twarze sprawią, że to będzie radosny czas pełen wspomnień. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś nerwowe, dopadała Was tak zwana klęska urodzaju i już sami nie wiecie co z tym szczęściem zrobić. O radę warto poprosić roztropną Rybę. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś cieszyć się z podjętej decyzji, nie wszystkim jest ona na rękę, ale w końcu liczy się Wasze szczęście. Nadszedł czas na całkiem nowy rozdział. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą unikać dziś pewnego natręta, który powraca do Was co jakiś czas jak bumerang. To, co było, nie może mieć wpływu na Waszą teraźniejszość i dobre samopoczucie. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.