Horoskop dzienny na sobotę 24 kwietnia - Wagi czeka sentymentalna podróż, Byki będą chować się przed światem

Horoskop dzienny 24 kwietnia. Sprawdź, czy ta sobota będzie miłym dniem, a może wydarz się coś niespodziewanego?

Horoskop dzienny - Baran

Barany wybiorą się dziś na krótką wycieczkę w doborowym towarzystwie. Będzie też osoba bliska Waszemu sercu, może to czas, aby powiedzieć o swoich uczuciach. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki zechcą dziś zaszyć się w domu, ale ciągłe powiadomienia na telefonie nie dadzą Wam spokoju. Nie da się dalej ukrywać przed całym światem, czas stawić czoła problemom. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś otoczone całą rodziną, taka ilość uwagi może Was trochę przytłoczyć, ale już po chwili okaże się, że właśnie tego Wam było trzeba. Tak jest najlepiej. 

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotę Jaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś spać do południa, nikt i nic nie będzie w stanie zmienić Waszych leniwych planów. Taka regeneracja będzie Wam dziś bardzo potrzebna, sobota to będzie dzień ładowania baterii. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś komuś bardzo potrzebne, bliski przyjaciel wpakuje się w niezłe tarapaty i to właśnie do Lwa skieruje swoje kroki. Nie potraficie odmawiać bliskim w potrzebie, tak będzie i tym razem. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zaczną dziś skrupulatne przygotowania, partner będzie bardzo zaskoczony. Tymczasem dla dobrze zorganizowanej panny takie działanie to chleb powszedni. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi wyruszą dziś w krótką podróż, do miejsca, gdzie kiedyś spędzaliście czas w dzieciństwie. Przy okazji czekają Was miłe spotkania i długie rozmowy. 

Zobacz wideo Czy będzie podtrzymany obowiązek noszenia maseczek na świeżym powietrzu?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony po ciężkim tygodniu poczują się wyczerpane, po południu Ryba i Strzelec poprawią Wam humor i wszystko wróci na swoje miejsce. Uśmiech to naturalna ozdoba Skorpiona, nie warto z niej rezygnować. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zaplanują dziś imprezę, jak za starych dobrych czasów. Znajome twarze sprawią, że to będzie radosny czas pełen wspomnień. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś nerwowe, dopadała Was tak zwana klęska urodzaju i już sami nie wiecie co z tym szczęściem zrobić. O radę warto poprosić roztropną Rybę. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś cieszyć się z podjętej decyzji, nie wszystkim jest ona na rękę, ale w końcu liczy się Wasze szczęście. Nadszedł czas na całkiem nowy rozdział. 

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze. Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą unikać dziś pewnego natręta, który powraca do Was co jakiś czas jak bumerang. To, co było, nie może mieć wpływu na Waszą teraźniejszość i dobre samopoczucie.