Horoskop dzienny - 5 kwietnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 kwietnia. Co powinieneś ujrzeć, patrząc w gwiazdy? Sprawdź swój horoskop i przekonaj się, jaki los jest Ci przypisany tego dnia.

Horoskop dzienny – Baran

Dziś możesz przypadkiem wpakować się w kłótnię między domownikami. Jeśli chcesz tego uniknąć, trzymaj się raczej na uboczu, poza śniadaniem i uroczystym obiadem, oczywiście. Wszyscy mogą już być zmęczeni swoim towarzystwem, dlatego nie miej za złe, gdy ktoś z rodziny bezpodstawnie wytknie Ci jakieś potknięcie. Pomyśl sobie, że święta są tylko raz do roku i lepiej przeżyć je w zgodzie.

Horoskop dzienny – Byk

W Twoim życiu może się niespodziewanie pojawić ktoś nowy. Niewykluczone, że poznasz go podczas spaceru z psem lub przeglądania Internetu, właśnie poprzez sieć. Drugi dzień świąt będzie dla Ciebie już spokojniejszy i nie będziesz się musiała/musiał martwić, że ktoś nadszarpnie Twoje nerwy czy nadużyje gościnności.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Ktoś złoży Ci dzisiaj obiecującą propozycję. Przyjrzyj się jej jednak uważnie, ponieważ Twój rozleniwiony świąteczną atmosferą mózg może nie zachować odpowiedniej czujności, co z kolei doprowadzi do wyciągnięcia błędnych wniosków. Jeśli dobrze wykorzystasz sytuację, możesz naprawdę sporo zyskać.

Horoskop dzienny – Rak

Raki będą dzisiaj niezwykle spokojne i zrównoważone. Nic Tobą nie zachwieje i nic Cię nie zaskoczy – ani pozytywnie, ani negatywnie. Ten dzień przecieknie Ci jednak przez palce i pozostanie praktycznie nieodnotowany w pamięci.

Horoskop dzienny – Lew

Na Twój humor pozytywnie wpłynie fakt, że uda Ci się rozwiązać zadawniony spór rodzinny. Wreszcie zrozumiesz, w czym tkwił problem i pomożesz się pogodzić dwóm stronom konfliktu. Jednocześnie przyznasz się do błędu, jaki popełniłaś/popełniłeś jakiś czas temu, a to, wbrew Twoim oczekiwaniom, zostanie bardzo dobrze przyjęte przez innych i docenione.

Horoskop dzienny – Panna

Mimo że atmosfera w domu wciąż pozostanie świąteczna, Ciebie dopadnie uczucie beznadziei. Długo będziesz się zastanawiała/zastanawiał, co robisz w tym miejscu i co masz ze swojego obecnego życia. Rozważając najróżniejsze scenariusze, dojdziesz w końcu do wniosku, że potrzebujesz rady odnośnie zmian, jakie mogłabyś/mógłbyś wprowadzić. Poproś o to kogoś zaufanego, a na pewno nie zostaniesz z tym sama/sam.

Horoskop dzienny – Waga

Choć za tym nie przepadasz, w ten poniedziałek będziesz musiała/musiał poprosić o pomoc kogoś ze swojego otoczenia. Niestety, pojawią się pewne sprawy, których, chcąc nie chcąc, nie rozwiążesz w pojedynkę. Będziesz zdziwiona/zdziwiony, gdy otrzymasz wsparcie całkowicie bezinteresownie.

Zobacz wideo Dlaczego kurs złotego jest rekordowo słaby?

Horoskop dzienny – Skorpion

Rano dopadnie Cię kiepski humor, postaraj się jednak z nim za bardzo nie obnosić. Nawet, jeśli będziesz miała/miał ogromną ochotę, nie krytykuj innych i oszczędź sobie przykrych komentarzy. Pamiętaj, że Twoje otoczenie nie miało większego wpływu na Twoje samopoczucie, dlatego nie warto się wyżywać na przypadkowych osobach.

Horoskop dzienny – Strzelec

Przez cały poniedziałek będziesz chodziła/chodził podminowany. Już wkrótce nastąpi rozwój sytuacji, ale póki to się nie stanie, pozostanie Ci jedynie atmosfera napięcia i oczekiwania. Pamiętaj jednak, że wciąż trwają święta i zawsze możesz liczyć na odskocznię w postaci relaksu w gronie najbliższych.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś będziesz zmuszona/zmuszony do zmiany niektórych ze swoich osądów. Choć może Ci się to w pierwszej chwili wydać niemożliwe, jedna z bliskich Ci osób od pewnego czasu nie jest z Tobą szczera,  a Ty z jej powodu wplątałeś się w coś nieprzyjemnego. Nie denerwuj się jednak na zapas – masz za sobą także wsparcie kogoś innego, dzięki któremu cała sprawa wyjaśni się na Twoją korzyść.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodniki będą dzisiaj naprawdę rozchwytywane. Uzbrój się w cierpliwość, bo już wkrótce ustawi się do Ciebie kolejka osób, chcących prosić Cię o pomoc w różnych kwestiach. Pamiętaj jednak, by nie przekraczać granicy i nie stać się tym, którego wszyscy wykorzystują. Na jaw może bowiem wyjść jedna z Twoich umiejętności, którą do tej pory skrzętnie ukrywałaś/ukrywałeś przed innymi. Nie pozwól, by zabito Twoją pasję i zmuszono Cię do rzeczy, jakich wcale nie musisz robić.

Horoskop dzienny – Ryby

Roztargnienie to uczucie, które będzie Ci towarzyszyć przez większość dnia. Będziesz miała poważne problemy ze skupieniem, co może irytować Twoich bliskich, nastawionych na poważną rozmowę. Musisz jakoś przetrwać jakoś do wieczora, bo wtedy wszyscy dadzą Ci spokój, a Ty będziesz mogła/mógł wreszcie iść spać.