Horoskop dzienny na poniedziałek 26 kwietnia - Ryby będą dziś triumfować, Lwy otrzymają ważne zadanie

Horoskop dzienny 26 kwietnia. Sprawdź, w jakim nastroju zaczniesz nowy tydzień. Czy w poniedziałek gwizdy będą dla Ciebie przychylne?

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą musiały dziś wrócić z krainy marzeń do rzeczywistości. Stare problemy dopadną Was od samego rana w postaci kilku ważnych maili, które nie mogą czekać. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki szybko zapomną o kimś, kto wcale nie chce opuścić Waszego świata. Nie uda się uniknąć poważnej rozmowy, konfrontacja jest nieunikniona. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta poczują dziś przypływ sił, które sprawią, że wszystkie obowiązki zarówno w domu jak i w pracy nie będą dla Was problemem. Wieczorem w nagrodę czeka Was miła niespodzianka. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki zechcą dziś odciąć się od wszystkich relacji i skupić na pracy. Nie będzie to łatwe, Wasz telefon wciąż będzie wibrował. Nie ma sensu dalej zagłębiać się w temat, wszystko już zostało powiedziane. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy otrzymają dziś ważne zadanie, w grę wchodzi podróż służbowa. Tylko jak połączyć kilkudniową nieobecność z organizacją życia domowego? Czas poprosić o pomoc. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś całe w skowronkach. Ktoś, kto od dawna jest dla Was numerem jeden. Właśnie dziś odwzajemni Wasze uczucie. Intencje są jak najbardziej czyste. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi doprowadzą dziś do konfrontacji, śmiałek, który odważył się knuć za Waszymi plecami, właśnie dziś będzie musiał się gęsto tłumaczyć. Z rozzłoszczoną Wagą nie ma żartów. 

Zobacz wideo Czy będzie czwarta fala pandemii? "W Polsce dominuje wariant brytyjski koronawirusa"

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony lubią mieć wszystko poukładane, tymczasem współpracownicy żyją w totalnym chaosie. Różnice, które na początku wydawały się zabawne, teraz staną się kością niezgody. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce wybiorą się dziś w długą podróż, czas spędzony za kierownicą pozwoli Wam poukładać myśli. Czas na poważne decyzje, teraz albo nigdy. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce lubią otrzymywać pochwały, tym razem jednak nie uda się tak po prostu przekonać do siebie wszystkich zgromadzonych. Potrzebne będą mocne dowody na to, że Wasza praca ma sens, czas się postarać. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś leczyć rany, partner zarzuci Wam pracoholizm, tymczasem tu chodzi o rodzinny budżet, który wymaga poprawy. Druga strona także powinna się postarać. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś triumfować na każdym polu. Wszystko, czego się dziś dotkniecie, każdy nowy projekt zostanie uwieńczony sukcesem. Czas na rozmowy o podwyżce. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.