Horoskop dzienny na czwartek 29 kwietnia - Raki będą miały kilka dużych sekretów, Strzelce odetchnął

Horoskop dzienny 29 kwietnia. Sprawdź, co wydarzy się pod koniec tygodnia, czy możesz już robić plany na weekend?

Horoskop dzienny - Baran

Barany czują, że to już najwyższy czas pomyśleć o sobie. Nikt nie zadba lepiej o Twoje interesy. Czas szybko płynie, zacznij już dziś, a za parę lat podziękujesz właśnie sobie. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki zaczną dziś snuć plany wakacyjne, ostatni rok sprawił, że urlop to jest właśnie to, czego teraz Wam potrzeba. Kogo zabrać w romantyczną podróż? 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś wywierać na kimś presję, finalnie uda Wam się osiągnąć zamierzony cel. Wszystko potoczy się tak, jak sobie tego życzycie. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki bardzo szybko chcą zacząć nowe życie, szykują się wspólne plany i ważne decyzje, o których na razie lepiej nikogo nie informować. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy kochają zakupy, dobrze wykorzystacie czas z dala od domowych obowiązków. W końcu nadszedł czas tylko dla siebie, możecie robić to, na co tylko macie ochotę. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś rozczarowane postawą partnera, spotkanie rodzinnie nie dojdzie do skutku. W powietrzu wisi wielka awantura, tak właśnie wygląda różnica charakterów. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi nie będą wiedziały co począć z nową znajomością, zakazany owoc kusi najbardziej, ale na szali jest naprawdę dużo. Wasza intuicja zna odpowiedź. 

Zobacz wideo Ile czasu utrzymuje się efekt ochrony po zaszczepieniu?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony w końcu będą mogły dziś chwilę odpocząć. Pożar, który zagrażał całej firmie, został skutecznie ugaszony. Mówi się, że nie ma osób niezastąpionych, ale Skorpiony to wyjątek od reguły. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce odetchnął dziś z ulgą, długi i ciężki tydzień właśnie chyli się ku końcowi. Nic tak nie cieszy Strzelca jak wizja weekendu z rodziną i przyjaciółmi, czas zacząć planować. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce otrzymają dziś ciekawą propozycję, ktoś będzie chciał nawiązać z Wami dłuższą współpracę na bardzo dobrych warunkach. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś prowadzić szczere rozmowy. Czas wyłożyć karty na stół i wyjaśnić całą sytuację komuś, kto na to zasługuje. Wbrew pozorom prawda może być naprawdę oczyszczająca. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby śmiało i odważnie patrzą w przyszłość. Ktoś, kto kiedyś chciał z Wami współpracować, ale się wycofał, dziś bardzo tego żałuje. Tymczasem Ryby kroczą odważnie własną drogą. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.