Życzenia Noworoczne

Życzenia noworoczne dla Ciebie i Twoich bliskich. Złóż życzenia sylwestrowe swoim najbliższym! Nowy Rok to międzynarodowe święto, które według kalendarza gregoriańskiego obchodzimy 1 stycznia każdego roku. W 2015 roku Nowy Rok świętowaliśmy w czwartek, a w 2016 wypadnie w piątek. Nowy Rok zaczynamy celebrować tuż po północy, podczas Sylwestrowej zabawy. To najczęściej wtedy składamy sobie noworoczne życzenia, które w zależności od okoliczności mogą być dowcipne, śmieszne albo poważne. W niektórych sytuacjach z nadejściem Nowego Roku warto złożyć też życzenia biznesowe - na przykład dla współpracowników. Mimo tego, że najczęściej życzenia na Nowy Rok składamy jeszcze w trakcie Sylwestra, to pierwsze dni Nowego Roku też są dobrym momentem do składania życzeń. Powitaniu Nowego Roku towarzyszą zabawy, imprezy, przyjęcia, sztuczne ognie i kieliszek szampana, który wypijamy o północy, żegnając poprzedni rok i witając nowy. Nie wszyscy witają Nowy Rok 1 stycznia - przykładowo w Chinach Nowy Rok celebrowany jest zgodnie z kalendarzem chińskim, w Iranie tradycyjnie świętuje się Nouruz (święto nowego roku) w dzień równonocy wiosennej.

Z Nowym Rokiem nowe szanse: Moc sukcesów i awanse. Pierwszy stycznia już nadchodzi, Szampan się w lodówce chłodzi. W Nowym Roku zdrowia, kasy, Pojedź wreszcie ty na wczasy.

W Nowym Roku życzę Tobie: By Cię nie zawiodło zdrowie, Dużo szczęścia i radości, Cały rok w pomyślności. Niech w tym roku Twe marzenia Uzyskają moc spełnienia!

Życzę Ci, żeby w Nowym Roku udało Ci się spełnić wszystkie plany - żeby nie opuszczała Cię motywacja, energia i entuzjazm. Do realizacji planów potrzeba jeszcze odrobiny fartu, dlatego do tych życzeń dorzucam szczyptę szczęścia - żeby wszystko się udało!

Przesyłam najserdeczniejsze życzenia! Niech Nowy Rok będzie dla Ciebie czasem samorealizacji i osiągnięcia postawionych sobie celów. Życzę Ci również, żeby przez cały rok nie opuszczało Cię zdrowie, radość i dobre samopoczucie.

Niech Nowy Rok niesie ze sobą tylko szczęście! Życzę Ci, żeby 20...... oznaczał dla Ciebie same sukcesy, zarówno zawodowe jak i w życiu prywatnym.

Niech nadchodzący rok będzie lepszy niż poprzedni - życzę Ci spełnienia wszystkich planów, życzę Ci, żeby szczęście dopisywało i żebyś mógł w pełni korzystać z tego, co życie ma do zaoferowania.

Nowy Rok zaczynamy z nadzieją, że tym razem wszystko pójdzie zgodnie z planem i uda się zrealizować każde postanowienie. Życzę Ci, żeby ta nadzieja i wiara w lepsze jutro nie opuszczała Cię przez cały nadchodzący rok.

Sukcesów w pracy i w życiu prywatnym, niezapomnianych wakacji, szalonych przygód, imprez do rana w gronie przyjaciół - tego wszystkiego życzę Ci w Nowym Roku!

Wszystkiego najlepszego na nadchodzący Nowy Rok! Oby zaczął się bombowym sylwestrem, a potem było tylko lepiej. Trzymam kciuki, żeby spełniły się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia!

W Nowym Roku życzę Ci szczęścia w miłości, dużo zdrówka, jak najwięcej czasu w otoczeniu przyjaciół, odwagi do bycia sobą, pogody ducha, zero stresów i wszelkiej pomyślności!

Wytrwałości i konsekwencji z realizowaniu postanowień noworocznych, wiary w swoje siły i motywacji, gdy tylko jest potrzebna. Niech to będzie wspaniały rok!

Wystrzałowego Sylwestra i fantastycznej zabawy przez cały nadchodzący rok! Śmiej się jak najwięcej, realizuj plany i marzenia, otaczaj się tylko tymi, którzy Cię kochają - a Nowy Rok będzie udany.

Życzę Ci, żebyś w Nowym Roku cieszył się każdym dniem, miał wiele powodów do uśmiechu, jak najmniej się smucił, cieszył zdrowiem i pogodą ducha. Powitajmy razem Nowy Rok z nadzieją.

Lata mijają, a ja jak co roku składam Ci najserdeczniejsze życzenia na Nowy Rok: zdrowia, pomyślności i spełnienia marzeń. Niech ten rok wypełni Twoje serce nadzieją i miłością.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.