Życzenia Urodzinowe

Najlepsze Życzenia Urodzinowe dla jubilatów. Tradycja świętowania dnia urodzenia sięga czasów antycznych. Dzisiaj to przede wszystkim okazja do składania życzeń urodzinowych, dawania prezentów i spotkań towarzyskich. Najbardziej charakterystyczne zwyczaje powiązane z urodzinami to śpiewanie urodzinowej piosenki (w Polsce ?Sto lat?) i tort urodzinowy. Na torcie stawiamy świeczki - tyle świeczek, ile jubilat kończy lat. Przed zdmuchnięciem świeczek jubilat powinien pomyśleć życzenie, jeżeli uda mu się zdmuchnąć wszystkie za jednym razem, to życzenie się spełni. Przyjęło się, że okrągłe urodziny (na przykład 30, 50) obchodzi się wyjątkowo hucznie. Również osiemnaste urodziny są wyjątkowe, ponieważ w Polsce jest to moment osiągnięcia pełnoletności i symboliczny wstęp w dorosłość - w 2016 roku pełnoletność zyskają osoby urodzone w 1998 roku. Niezależnie od tego, czy będziemy składać śmieszne czy poważne życzenia - dla jubilata będzie to niecodzienny moment i wybierając się imprezę warto mieć już przygotowane życzenia na urodziny.

Co roku tego dnia składam Ci życzenia: Radości, miłości i powodzenia. W tym roku także przesyłam dobre słowo, Niechaj ten dzień Ci minie odlotowo!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Spełnienia marzeń, odwagi do realizacji planów i odrobiny szczęścia, żeby wszystko się udało. Obyś odnosiła jak najwięcej sukcesów, a z porażek wychodziła z wysoko podniesioną głową. Sto lat!

Sto lat! Obyś każdy kolejny rok wspominał z uśmiechem. Śmiało patrz w przyszłość, nigdy nie bój się jutra i z odwagą stawiaj czoła wyzwaniom, zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Sto lat! Obyś każdy kolejny rok wspominał z uśmiechem. Śmiało patrz w przyszłość, nigdy nie bój się jutra i z odwagą stawiaj czoła wyzwaniom, zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Wszystkiego najlepszego! Spełnienia marzeń, również tych najskrytszych, mnóstwa dobrych niespodzianek, przygód, podróży, lojalnych przyjaciół i miłości. Niech kolejny rok Twojego życia zostanie zapamiętany jako najpiękniejszy, pełen radości i miłości.

Kolejny rok minął błyskawicznie! Z tej okazji życzę Ci, żeby spełniały się Twoje pragnienia, przyszłość wyglądała tak jak ją zaplanowałeś, abyś każdego dnia na nowo odkrywał piękno tego świata, a entuzjazm i motywacja nigdy Cię nie opuszczały.

Obyś każdego dnia była tak radosna jak dziś. Jesteś wyjątkową osobą, której uśmiech potrafi zdziałać cuda. Nie trać wiary w ludzi, postrzegaj życie jako wspaniałą przygodę, śmiej się i tańcz tak często jak to możliwe!

Wszystkiego dobrego z okazji urodzin! Spełnienia marzeń, udanych prezentów, fantastycznej imprezy spędzonej w gronie najlepszych przyjaciół i sukcesów przez cały kolejny rok Twojego życia. Sto lat!

Każdego roku tego samego dnia głowię się co by tu napisać, żebyś wiedziała jak bardzo Cię lubię i jak Ci dobrze życzę. Dlatego w tym roku napiszę tylko: żyj sto lat w zdrowiu i szczęściu!

Mam nadzieję, że wiesz, że życzę Ci jak najlepiej. Ale ponieważ zwyczaj każe w urodziny złożyć życzenia, przesyłam Ci serdeczności, ściskam mocno, przekazuje moc całusów i dodaję: wszystkiego najlepszego!

Mam nadzieję, że wiesz, że życzę Ci jak najlepiej. Ale ponieważ zwyczaj każe w urodziny złożyć życzenia, przesyłam Ci serdeczności, ściskam mocno, przekazuje moc całusów i dodaję: wszystkiego najlepszego!

Z okazji urodzin składam Ci najlepsze życzenia: żebyś była codziennie radosna, miała mnóstwo pozytywnej energii, zdrowia i siły do podejmowania wyzwań, żeby w Twoim życiu nigdy nie zabrakło miłości i przyjaźni.

Tryskaj zdrowiem, ciesz się chwilą i patrz radośnie w przyszłość. Życzę Ci, żeby spotykały Cię same dobre niespodzianki i niezapomniane przygody. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Z okazji urodzin życzę Ci, żebyś spotykała na swej drodze tylko tych, którzy pokażą Ci co to dobro, mądrość, cierpliwość i wyrozumiałość. A wszystkie zmartwienia niech trzymają się od ciebie z daleka!

Z okazji urodzin przesyłam życzenia: szalonej imprezy, niezapomnianych wakacji, szczęścia w miłości, wiernych przyjaciół, samych słonecznych dni, sukcesów w pracy i żebyś zawsze mógł robić to, co lubisz. Sto lat!

Copyright © Agora SA