Życzenia Imieninowe

Niezawodne Życzenia Imieninowe. Każdy z nas wiele razy składał i otrzymywał życzenia na imieniny. Nie każdy jednak wie skąd wziął się zwyczaj świętowania imienin i w jakich krajach poza Polską obchodzi się imieniny. Imieniny to chrześcijański zwyczaj - polega na celebrowaniu dnia świętego albo błogosławionego, którego imię nosimy. Nie wszędzie jest popularny zwyczaj świętowania imienin, nawet w Polsce w niektórych rejonach nie jest obchodzony (Kaszuby, Górny Śląsk). Przyjął się jednak między innymi w Szwecji, na Węgrzech, Czechach, Bułgarii i Grecji. Niektóre z imion mają kilka dat imienin - w takiej sytuacji przyjmuje się, że solenizant świętuje je w dniu, który wypada jako pierwszy po urodzinach. Świętowanie imienin to nie tylko życzenia imieninowe, ale również prezenty i przyjęcia, imprezy. Niezależnie od tego, czy solenizant planuje huczną imprezę z okazji swojego święta, warto złożyć mu życzenia na imieniny, śmieszne lub poważne, osobiście albo przez telefon. To miły gest - składajmy życzenia imieninowe w 2015/2016 roku.

Dzisiaj w dzień Twego imienia Przyjmij mego moc życzenia: By Ci zawsze się szczęściło, Zdrowie Cię nie opuściło, A w kieszeni dużo kasy, Rok w rok zagraniczne wczasy I wszystkiego najlepszego Dla solenizanta drogiego!

Twoje imię ma dziś święto miej więc buzię uśmiechniętą dziś jest czas Twojej radości zrób imprezę, zaproś gości bawcie się razem do rana tańczcie i pijcie szampana I ja za Twoje zdrowie pije niech solenizant sto lat nam żyje!

Patrzę dziś do kalendarza a dziś święto się wydarza święto Twojego imienia dzień nie do zapomnienia Cóż mam życzyć dzisiaj Tobie miej pieniądze, miłość, zdrowie baw się, tańcz do rana, szalej i uśmiechaj się wspaniale!

W dniu Twoich imienin składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i uśmiechu każdego dnia. Oby każda chwila była przepełniona szczęściem i radością, niech smutek jak najrzadziej gości na Twojej twarzy. Wszystkiego najlepszego!

Z okazji imienin przesyłam moc życzeń: słodkiego życia i spełnienia marzeń. Żebyś każdego dnia patrzyła na świat przez różowe okulary, nie bała się podejmować wyzwań i z uśmiechem czekała na jutro.

Dzisiaj życzę Ci, żebyś przypomniał sobie młodzieńczy optymizm i dziecięce marzenia. Może warto do nich wrócić? Rób wszystko, by być szczęśliwym - wszystkiego dobrego z okazji imienin!

Niech imieniny będą dla Ciebie dniem, w którym pozwolisz sobie na relaks, zabawę i odrobinę szaleństwa. Nie myśl o jutrze, śmiej się, spotykaj z przyjaciółmi, baw do białego rana!

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin! Niech każdy poranek wywołuje uśmiech na Twojej twarzy, niech każdy dzień powoduje w Tobie radość. Życzę Ci, żeby wszystkie troski omijały Cię z daleka!

Niech Twoje życie będzie tak słodkie, jak czekoladki, które dziś dostałaś, tak barwne jak ten bukiet kwiatów, tak radosne jak ja, gdy mam możliwość życzyć Ci tylu dobrych rzeczy.

Niech najlepsze dni nigdy się nie kończą, a te mniej udane mijają w okamgnieniu. Żyj tak, żebyś nigdy nie musiał żałować żadnej z chwil. Wszystkiego najlepszego!

W dniu Twoich imienin życzę Ci, żeby całe Twoje życie było fantastyczną przygodą! Jak najwięcej dobrych niespodzianek, powodów do uśmiechu, pogody ducha i zdrówka każdego dnia.

Z okazji imienin składam Ci takie życzenia, jakie sama chciałabym dostać: żebyś zawsze mogła się wysypiać, nie musiała nigdzie spieszyć, była zawsze otoczona przyjaciółmi i żeby zdrowie dopisywało przez cały rok.

Z okazji imienin życzę Ci wszystkiego najlepszego! Zdrówka, pomyślności, szczęścia, spełnienia marzeń. Spędź ten dzień w gronie przyjaciół i rodziny, niech będzie wyjątkowy. Przesyłam moc uścisków i całusy!

W dzień imienin przyjmij proszę najserdeczniejsze życzenia! Niech Ci się zawsze wiedzie, nie opuszcza Cię zdrowie, a Twoje życie niech będzie pełne sukcesów. Miej odwagę marzyć i realizować marzenia. Dbaj o swoje relacje z bliskimi i żyj długo w szczęściu.

Najdroższy solenizancie! Cieszę się bardzo, że jesteś moim przyjacielem. Życzę Ci, żebyś zawsze był tak dobry, uczciwy i odważny jak teraz. Jesteś wspaniałym człowiekiem i przez takich jak ty ten świat jest lepszy. Życzę Ci pogody ducha i przede wszystkim dużo zdrowia!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.