Życzenia Bożonarodzeniowe

Życzenia Bożonarodzeniowe dla bliskich i nie tylko. Boże Narodzenie to coroczne święto chrześcijańskie upamiętniające narodziny Jezusa Chrystusa, silnie wpisane w tradycje kulturową obchodzone jest nie tylko przez chrześcijan. Boże Narodzenie jest świętem stałym i przypada na dzień 25 grudnia (lub 7 stycznia kalendarza gregoriańskiego - w kościołach wschodnich). Święta rozpoczyna się już dzień wcześniej, w Wigilię narodzin Jezusa, 24 grudnia. W Polsce tradycyjna kolacja wigilijna jest posiłkiem postnym, a po kolacji wiele rodzin udaje się na Pasterkę. Z celebrowaniem Bożego Narodzenia wiążą się liczne zwyczaje: obdarowywanie się prezentami przyniesionymi przez świętego Mikołaja, przystrajanie choinki, śpiewanie kolęd i składanie życzeń bożonarodzeniowych. Życzenia dla rodziny i najbliższych, z którymi spotykamy się przy świątecznym posiłku, składamy tradycyjnie podczas dzielenia się opłatkiem. Zarówno w 2015 jak i 2016 roku pamiętajmy, żeby złożyć też życzenia tym osobom, z którymi nie mamy możliwości spotkać się osobiście: mogą to być śmieszne życzenia dla przyjaciół, poważne życzenia dla dalszej rodziny czy życzenia biznesowe dla osób, z którymi pracujemy.

Boże Narodzenie to magiczny czas - życzę Ci, żebyś spędziła go w gronie rodziny, otoczona miłością i radością. Niech będzie to wydarzenie, dzięki któremu cała rodzina zbliży się do siebie i napełni wdzięcznością.

Nie ma powodu do smutku w te zimowe, śnieżne dni, bo na drugim końcu świata Święty Mikołaj już szykuje dla Ciebie prezenty! Spójrz na gwiazdki, które wesoło mrugają i pomyśl o tym, że w Wigilię odwiedzi Cię Mikołaj. Wesołych Świąt!

Niech Boże Narodzenie będzie w tym roku tak magiczne i radosne jak wtedy, kiedy byłaś/eś małym dzieckiem. Przypomnij sobie jak to jest zasiadać przy wielkim stole i w napięciu oczekiwać na prezenty. Wesołych Świąt!

Na magię świąt składa się i uśmiech dziecka, gdy rozpakowuje wymarzony prezent, wyłączony budzik, długa rozmowa z rodziną i upieczone własnoręcznie ciasto. Niech te święta będą wyjątkowe!

Niech rozświetlona choinka, bogato zastawiony stół i kolędy śpiewane w rodzinnym gronie pozwolą Wam się na chwilę zatrzymać. Spokoju, radości i zdrowia na Boże Narodzenie życzą .

N iech Święta Bożego Narodzenia będą mroźne i śnieżne, ale atmosfera ciepła i pełna miłości. Przesyłam uściski dla całej Twojej rodziny i najlepsze życzenia radosnych Świąt spędzonych w towarzystwie najbliższych.

Obyś w Święta nigdy nie czuła się samotna, a otoczona miłością, w gronie rodziny. Niech na te kilka dni ustaną wszelkie kłótnie i spory, a każdy odnajdzie w swoim sercu zrozumienie i wyrozumiałość.

Pierwsza gwiazdka już na niebie, śnieg przyjemnie prószy za oknem, a w oddali słychać dźwięk dzwoneczków - to Święty Mikołaj zbliża się z prezentami! Wesołych Świąt!

Żeby karp był bez ości, prezenty trafione, śnieg prószył za oknem, a choinka pięknie przystrojona - tego życzę Ci z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Życzę Ci dziś spokojnej i rodzinnej atmosfery, wymarzonych prezentów od Świętego Mikołaja, dużo śniegu, samych pyszności na świątecznym stole i radości ze wspólnego śpiewania kolęd. Wesołych Świąt!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.