Życzenia Wielkanocne

Najlepsze Życzenia Wielkanocne dla rodziny i przyjaciól. Życzenia wielkanocne tradycyjnie składamy w Wielką Niedzielę (Niedzielę Wielkanocną) lub Poniedziałek Wielkanocny, ale kartki, SMSy i maile z życzeniami często dostajemy już w sobotę. Wielkanoc, czyli Zmartwychwstanie Pańskie to najważniejsze święto chrześcijańskie. Wielkanoc nie ma stałej daty, jest świętem ruchomym - może wypaść w różnym terminie: najwcześniej 22 marca, a najpóźniej 25 kwietnia.Warto zaznaczyć, że w prawosławiu Wielkanoc przypada na inną datę z powodu różnicy w kalendarzach (obchodzona według kalendarza juliańskiego). W 2015 roku Wielkanoc wypadła 5 kwietnia, a w 2016 przypadnie 27 marca. Dla wielu osób Wielkanoc jest nie tylko świętem chrześcijańskim, ale również ważnym pretekstem do spotkania z rodziną i bliskimi. W zależności od powodów świętowania - życzenia, które składamy na Wielkanoc mogą mieć bardziej zabawowy i śmieszny charakter (wtedy przykładowo cieszymy się z nadejścia wiosny) lub być poważne, ponieważ składamy je na uroczyste święto Zmartwychwstania Pańskiego. W niektórych firmach obchodzone jest spotkanie wielkanocne, tak zwane ?jajeczko? - na tę okazję warto przygotować życzenia biznesowe.

W koszyczku pełno już pisanek A do tego jeden baranek. Dziś są Święta Wielkiej Nocy Więc posłuchaj życzeń mocy: Wiosennego słońca, Wesołego zająca, Przepysznego śniadania, Rozmów z rodziną do rana!

Zdrowych i radosnych świąt Wielkiej Nocy! Świąt spędzonych w gronie rodziny, życzę Ci żebyś czerpała jak najwięcej radości ze wspólnego spożywania posiłków i obcowania z najbliższymi. Wesołego Alleluja!

W święta Wielkiej Nocy życzę Wam, żeby przy suto zastawionym stole mogła zgromadzić się cała rodzina i cieszyć się swoją obecnością. Niech to będą święta pełne wiary i nadziei.

Niech to będą święta zarówno uroczyste jak i radosne. Pozwólcie sobie na chwilę zadumy i na szaloną zabawę w Lany Poniedziałek. Wesołego Alleluja!

Alleluja! Niech święta będą radosne, bo zmartwychwstał Chrystus! Składam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Otwórzcie się na miłość i nadzieję!

Smacznego jajka, bogato zastawionego stołu, wesołego i bogatego zajączka, dobrej zabawy w Śmigusa-Dyngusa i udanej pogody przez całe święta życzy . .

Wesołego jajka! Niech goście dopiszą, pogoda będzie wiosenna i słoneczna, zajączek przyniesie upominki, a w Lany Poniedziałek nie zostanie na Tobie sucha nitka!

Niech czas Wielkanocy sprawi, że w Waszych sercach rozbudzi się wiara i nadzieja. Oby te święta były zdrowe i spokojne, pełne rodzinnego ciepła i zadumy.

Niech uśmiechy bliskich rozświetlą zbliżające się Święta Wielkiej Nocy. Niech Chrystus obdarzy Was pokojem serca, a czas spędzony z rodziną doda sił. W te święta zatrzymajcie się na modlitwę i pozwólcie sobie na chwilę zadumy.

Niech uśmiechy bliskich rozświetlą zbliżające się Święta Wielkiej Nocy. Niech Chrystus obdarzy Was pokojem serca, a czas spędzony z rodziną doda sił. W te święta zatrzymajcie się na modlitwę i pozwólcie sobie na chwilę zadumy.

Z okazji Wielkanocy składam najserdeczniejsze życzenia: niech serce napełni się wiarą i nadzieją, niech zdrowie nie opuszcza Ciebie i Twoich najbliższych, a pogoda ducha pozwoli zachować spokój nawet w trudnych sytuacjach.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.