Życzenia na Dzień Dziadka

Życzenia na Dzień Dziadka, który obchodzony jest w Polsce 22 stycznia, dzień po po Dniu Babci. W 2016 roku Dzień Dziadka wypada w piątek. Tego dnia wnuki życzą swoim dziadkom wszystkiego dobrego: czasami są to śmieszne życzenia, czasem bardziej poważne życzenia. Poza życzeniami, wnuki zwykle przygotowują małe prezenty, które wręczają dziadkom. Prezenty często przygotowane są w przedszkolu lub szkole, niekiedy świętowaniu towarzyszą przedstawienia, teatrzyki szkolne. Jest to dosyć młode święto, Dzień Dziadka zaczęto obchodzić w Polsce w latach 80. XX wieku, a sam pomysł prawdopodobnie przywędrował ze Stanów Zjednoczonych, gdzie zamiast oddzielnych Dnia Babci i Dnia Dziadka, obchodzone jest jedno święto: Narodowy Dzień Dziadków. W Stanach Zjednoczonych Dzień Dziadków ma oficjalny symbol - kwiat niezapominajkę - i hymn, czyli piosenkę ?A Song For Grandma And Grandpa?.

Najdroższy Dziadku, to właśnie ty uczyłeś mnie jeździć na rowerze, pływać i zbierać grzyby. Dziękuję Ci za czas, który mi poświęciłeś i za każdy uśmiech wywołany na mojej twarzy. Dlatego dzisiaj życzę ci wszystkiego najlepszego!

Kochany Dziadku, przesyłam Ci najserdeczniejsze życzenia: mnóstwo zdrówka i pomyślności! Cieszę się, że jestem Twoim wnuczkiem i że mam możliwość spędzać z Tobą wszystkie niezapomniane chwile i słuchać Twoich opowieści.

Drogi Dziadku, w dniu Twojego święta składam Ci najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia i miłości. Spotykajmy się i śmiejmy razem jak najczęściej, przesyłam moc buziaków i uścisków.

Dziękuję, że dzielisz się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem, że zawsze możesz mi zaoferować dobrą radę. W tym ważnym dniu życzę Ci wszystkiego dobrego najukochańszy Dziadku!

Kochany Dziadku, jesteś dla mnie wyjątkową osobą, więc z okazji dzisiejszego święta przesyłam moc uścisków i najlepsze życzenia: zdrowia, radości, pomyślności. Bądź zawsze uśmiechnięty najdroższy Dziadziu!

O takim Dziadku jak ty marzy każdy! Dziękuję, że dzięki Tobie miałam fantastyczne i beztroskie dzieciństwo. Dziękuję za mądrość, ciepło i miłość, które mi przekazałeś. W dniu Twojego święta życzę Ci wszystkiego najlepszego.

Dziadku, składam najserdeczniejsze życzenia, aby nie opuszczało Cię zdrowie i pogoda ducha. Niech troski omijają Cię z daleka, jak najwięcej się śmiej i wspominaj dobre chwile. Żyj sto lat, wszystkiego dobrego!

Kochany Dziadziu, dziś jest Twoje święto - z tej okazji przesyłam Ci życzenia szczęśliwego życia, ciesz się dobrym zdrowiem, bądź pogodny i radosny. Moc buziaków od kochającej wnuczki!

Dziadziusiu najsłodszy! Chcemy, żebyś wiedział, że kochamy Cię wszyscy najmocniej na świecie i jesteś dla nas wyjątkową osobą. W dniu Twojego święta przesyłamy uściski i całusy - Twoje wnuki.

Taki dzień jak dziś, Twoje święto, jest tylko raz w roku. Dlatego chcę, żeby ten dzień był wyjątkowy i przesyłam Ci kochany Dziadku moc życzeń: zdrowia, pomyślności, szczęścia, mnóstwa miłości.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.