Życzenia na Dzień Kobiet

Życzenia na Dzień Kobiet, który obchodzony jest co roku 8 marca i jest świętem międzynarodowym. W Stanach Zjednoczonych Dzień Kobiet celebrowany jest od pierwszej dekady XX wieku, natomiast w Polsce zaczęto obchodzić Dzień Kobiet po II Wojnie Światowej. Dzień Kobiet może być świętowany jako forma uczczenia kobiet, ich roli w społeczeństwie i ich osiągnięć, wyraz docenienia kobiet walczących o równouprawnienie, lub po prostu moment do okazania kobietom szacunku i wdzięczności. Za czasów Polskiej Republiki Ludowej święto było kojarzone z wręczaniem goździków i rajstop. W 2015/2016 roku kobiety nie dostają rajstop, ale najczęściej czekoladki, kwiaty, lub inne drobne prezenty. Życzenia na Dzień Kobiet mogą składać zarówno mężczyźni, jak kobiety sobie nawzajem. 8 marca to również dzień, w którym odbywają się manify - marsze i demonstracje mające na celu zwrócenie uwagi na problem nierównego traktowania kobiet i mężczyzn.

Dziś na ręce mej kobiety

Złożyć pragnę te bukiety.

Zamiast rajstop i goździków

Bombonierek masz bez liku.

Jesteś światłem mego świata,

Z Tobą przeżyć chcę me lata.

Z okazji Dnia Kobiet życzę Tobie - i wszystkim kobietom - siły i determinacji. Żebyś mimo trudów mogła codziennie znaleźć powody do uśmiechu, a wszystkie problemy nie zniechęcały, ale motywowały do zmieniania życia na lepsze.

Z okazji Dnia Kobiet składam Ci te wyjątkowe życzenia: równości, partnerstwa i sprawiedliwości. To przecież pierwszy krok i podstawa do tego, żebyś była szczęśliwa, zadowolona z życia i żeby uśmiech jak najczęściej gościł na Twojej twarzy.

W Dniu Kobiet życzę Ci, żebyś się wysypiała, żeby na wszystko starczało czasu, żebyś miała siłę i możliwość rozwijać swoje pasje i żebyś każdego dnia czuła się jak prawdziwa królowa.

8 marca to ważny dzień dla nas - kobiet. Dlatego składam Ci najlepsze życzenia: żeby nic nie stawało na drodze do realizacji planów i żebyś zawsze czerpała przyjemność z tego co robisz.

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet, dlatego życzę Ci, żebyś była dziś bardziej zadowolona niż na co dzień, bardziej wypoczęta i radosna. I żeby kolejne dni były tak udane jak dzisiejszy.

Z okazji Dnia Kobiet życzę Ci Kochana, żeby miała zawsze czas i siłę na spełnianie swoich marzeń, żebyś była radosna i pełna energii i żeby otaczali się tylko Ci, co równie dobrze Tobie życzą.

Życzę Ci dziś, żebyś szła przez życie otoczona przyjaciółmi i tymi, co Cię kochają, żebyś szła z uśmiechem i patrzyła na świat przez różowe okulary. Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Kobiet!

Moja Kochana, chcę żeby każdego dnia uśmiech gościł na Twojej twarzy, a wszystkie problemy znikały w okamgnieniu. Życzę Ci samych radosnych chwil i żadnych smutków! ania życia na lepsze.

8 marca to wyjątkowy dzień dla każdej kobiety. Dlatego przesyłam uściski i najlepsze życzenia: zdrowia, pogody ducha, pomyślności, szczęścia, spełnienia wszystkich marzeń i pragnień. Wszystkiego najlepszego!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.