Życzenia na Rocznicę Ślubu

Życzenia na Rocznicę Ślubu bliskich i przyjaciół. Ślub zawsze jest wyjątkowym wydarzeniem, dlatego warto uczcić jego rocznicę. Niektórzy wolą świętować we dwoje, inni - organizują przyjęcie z okazji rocznicy ślubu, na które zapraszają swoich najbliższych. Życzenia na rocznicę ślubu mogą składać sobie nawzajem małżonkowie, ale też rodzina i przyjaciele żony i męża. W zależności od tego ile lat para jest małżeństwem, każda rocznica ma inną nazwę. Taka nazwa może służyć np. jako sugestia co do prezentu. Najbardziej znane to: srebrne gody (dwudziesta piąta rocznica ślubu), złote gody (pięćdziesiąta rocznica), diamentowe gody (sześćdziesiąta rocznica), ale już wcześniejsze rocznice mają swoje nazwy. Przykładowo, piąta rocznica to drewniane gody, szósta to cukrowa rocznica, a piętnasta - kryształowa. Para, która jest ze sobą co najmniej pięćdziesiąt lat może otrzymać Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie - od 1989 roku aż do teraz (2015/2016) taki medal nadaje Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, na wniosek wojewody.

Z okazji kolejnej rocznicy ślubu życzę Wam, kochani rodzice, żebyście każdego dnia patrzyli z uśmiechem na dalszą wspólną przyszłość. Żeby codzienność nigdy nie przyćmiła Waszej wspaniałej miłości.

Miłość nie jest łatwa, małżeństwo zawsze wymaga poświęceń i kompromisów - mimo tego Wy jesteście razem już 10 lat. W tym wyjątkowym dniu życzymy Wam kolejnych stu lat razem. Niech Wasza miłość nigdy nie gaśnie!

Serdeczne gratulacje z okazji rocznicy ślubu! Życzę Wam jeszcze wielu szczęśliwych lat ze sobą, żebyście dbali o wasz związek, cieszyli się możliwością wspólnego spędzania czasu i z radością wspominali wspólne chwile.

Gratulacje! W dniu kolejnej rocznicy ślubu składam wam najlepsze życzenia: kolejnych lat małżeństwa w zdrowiu i szczęściu. Żeby problemy omijały Was z daleka, a każdy wspólny rok napełniał radością.

Moi drodzy, z okazji rocznicy ślubu chcę Wam złożyć serdeczne gratulacje i jak najlepsze życzenia, żeby Wasze małżeństwo dalej rozkwitało. Trzymamy za Was kciuki, żeby już niedługo Wasza gromadka się powiększyła.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.