Życzenia na Narodziny Dziecka

Życzenia z okazji narodzin dziecka dla świeżo upieczonych rodziców. Narodziny dziecka są zawsze niezwykłym wydarzeniem dla całej rodziny. To także wyjątkowy moment, w którym młodzi rodzice będą potrzebować pomocy - w takiej chwili życzenia lub gratulacje z okazji narodzin dziecka mogą być wyrazem sympatii i wsparcia. Niektórych rodziców ucieszą śmieszne życzenia, które wywołają uśmiech na twarzy, a dla innych najlepsze będą poważne gratulacje, które będą symbolem zrozumienia tej szczególnej chwili. Czego życzyć młodym rodzicom? Przede wszystkim zdrowia, zarówno dla dziecka jak i dla nich samych, miłości, jak najwięcej uśmiechu i wyrozumiałości. Życzenia z okazji narodzin dziecka możemy składać osobiście, wysłać wiadomość SMSem lub mailem, albo tradycyjnie - wysłać kartkę. Kartki z gratulacjami z okazji powiększenia się rodziny są dostępne w wielu sklepach - większość z nas jest przyzwyczajona do składania życzeń przez telefon, dlatego w 2015/2016 roku taka kartka może być miłą niespodzianką dla młodych rodziców.

Serdeczne gratulacje! Moment, w którym powiększa się rodzina jest zawsze wyjątkowy. Oby teraz każdy Wasz wspólny dzień był wyjątkowy, szczęśliwy i przepełniony radością. Niech Anioł Stróż ma w opiece maleństwo i całą Waszą rodzinę.

Gratulacje! Maleństwu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech rodzice kierują się miłością, a córeczka/synek z pewnością będzie dorastać jako szczęśliwe dziecko. Trzymamy kciuki za maleństwo i nowych rodziców!

Serdeczne gratulacje z okazji narodzin syna! Oby mały szkrab nie dokazywał za bardzo, a rodzice mieli jak najmniej nieprzespanych nocy. Niech Wasz dom wypełni się szczęściem i miłością. Życzymy jak najwięcej zdrowia i pomyślności dla całej trójki!

Szczęśliwym rodzicom składamy najserdeczniejsze życzenia i gratulacje z okazji narodzin córeczki! Całej rodzinie życzymy zdrowia i szczęścia, a małej - beztroskiego dzieciństwa i uśmiechu każdego dnia. Jesteśmy pewni, że z Wami wyrośnie na wspaniałą i mądrą kobietę.

Ta mała istotka z pewnością nieźle namiesza w Waszym życiu!

Z okazji narodzin maleństwa składam Wam życzenia szczęścia i zdrowia, ale też cierpliwości i wyrozumiałości. Z radością odkrywajcie uroki nowego, wspólnego życia. Gratulacje!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.